3 відгуки про Мультісвітч 3/8 Gecen MS-3801


Gecen MS-3801 - це комбінований пристрій, до складу якого входить ряд електронних перемикачів для комутації сигналів різної поляризації (вихід LNB V «13 / 14V» - вертикальної або вихід LNB H «17 / 18V» - горизонтальній) і частотного діапазону (5-860 MHz для ефірного і 950-2150 MHz для супутникового). Підключення та управління пристроєм відбувається за допомогою ресивера за допомогою коаксіального кабелю.

Цей супутниковий мультісвітч дозволяє підключити до восьми абонентів кабельного ефірного і супутникового телебачення, з можливістю подальшого незалежного перегляду каналів телемовлення. Наявність входу для підключення ефірного телебачення, дає ряд переваг в монтажі (витрата комутуючих кабелів зведений до мінімуму), тому як сигнал подається на всі вісім абонентських виходів одночасно із супутниковим. Надалі, не важко розділити ці сигнали за допомогою диплексера GC02-01 .

Мультисвіч Gecen MS-3801 знайшов широке застосування в домашніх мережах для прийому сигналу з супутника Eutelsat 36A / 36B (36.0 ° E), з якого транслюються популярні на наших просторах пакети телеканалів виключно в верхньому діапазоні частот.

Ідеальним бачиться рішення з використанням конверторів TWIN або Quad і декількох мультісвічей Gecen MS-3801, приєднаних паралельно до конвертору за допомогою спліттеров GS06-02 .

Така схема дозволяє збільшити кількість абонентів, істотно знизивши витрати на монтаж і актуальна в багатоповерхових будинках з абонентами супутникових провайдерів.