72 відгуки про Geniatech MyGica PT360 2.33


Мініатюрний ТВ-тюнер Geniatech MyGica PT360 призначений для прийому цифрового ефірного телебачення стандартів DVB-T і T2 на смартфонах, планшетах і медіаплеєри з ОС Android. При цьому не потрібне підключення до Інтернету! Тюнер дозволить вам не пропустити цікаву програму, новини або спортивна подія коли ви перебуваєте поза домівкою та поруч немає телевізора. ТВ-тюнер також виручить будинку, якщо основний телевізор зайнятий іншими членами сім'ї. Ваш персональний кишеньковий телевізор буде завжди з вами!

MyGica PT360 має невеликі розміри, важить менше 10 грам і має роз'єм micro-USB, що дозволяє підключати його до смартфону або планшету безпосередньо, без перехідників. Для нормальної роботи тюнера з Android-пристроєм необхідними умовами є підтримка функції OTG і ОС Android версії 4.2 і вище. Однак цих умов не завжди достатньо. Необхідна перевірка на конкретній моделі.

MyGica PT360 неофіційно може працювати також з ноутбуками та комп'ютерами на ОС Windows і Linux з будь-яким ПО, з яким працює споріднений ТВ-тюнер MyGica T230 .

Сьогодні на території Україна працює цифрова ефірна мережа T2 компанії Зеонбуд, що дозволяє приймати 24 загальноукраїнських каналів і до 4-х регіональних. Сигнал T2 не кодують, тому ніяких декодерів і карток більше не потрібно.

Тюнер MyGica PT360 знадобиться і в поїздці за кордон, тому що у всіх країнах Європи також використовується стандарт DVB-T або T2.

У комплекті з тюнером поставляються дві антени. Мініатюрна петлевая антена призначена для роботи в зоні впевненого прийому T2 сигналу, в прямої видимості телевежі. Друга, телескопічна антена типу « ріжки » розширює зону прийому і дозволяє приймати відбиті сигнали в місті, а також сигнал в передмісті. Антена типу « ріжки » має два варіанти кріплення - присоска для гладкої поверхні (наприклад вікно) і кліпса для кріплення до корпусу планшета або смартфона.

Через використовуваних в Україні параметрів мовлення, прийом в русі можливий виключно в зоні прямої видимості телевежі.

Для підключення комплектних антен використовується маленький роз'єм типу MCX, тому щоб підключити зовнішню антену зі стандартним роз'ємом (типу IEC) буде потрібно перехідник. Якщо ваш планшет або медіаплеєр має не micro-USB роз'єм, а USB стандартного розміру, то також знадобиться відповідний перехідник. Ще буває, що смартфон або планшет не видає достатню силу струму для харчування тюнера. У цьому випадку знадобиться додатковий кабель для зовнішнього живлення тюнера. Всі описані кабелі та перехідники можна придбати в нашому магазині. Вони представлені внизу сторінки.

Таким чином, MyGica PT360 досить універсальний і може використовуватися в різних умовах прийому і в різних країнах.

Для роботи з пристроєм необхідно встановити Android-додаток PadTV HD:
https: //play.google.com/store/apps/details?id=com.Pad.tvapp&hl=ru

у додатку є можливість переглядати телегід, відбирати улюблені канали в лідируючий список, проводити запис і подальший перегляд записаних передач .

Перетворіть ваше Android-пристрій в мобільний телевізор!

Специфікації:

 • антенний вхід: 75 Ом;
 • діапазон п Брали частот: 48.25 - 863.25 МГц;
 • повна сумісність з DVB-T2: EN302 755 (включаючи підтримку Multi-PLP);
 • повна сумісність з DVB-T: EN300 744;
 • смуга пропускання: 1.7 / 5/6/7/8/10 МГц;
 • OFDM режими: від 2K до 32K;
 • формати відео: MPEG2 MP & ML / H.264, SD і HD;
 • формати аудіо: MPEG2 Audio Layer I & II / AAC.

Найбільш популярні підтримувані пристрої:

 • Google: Galaxy Nexus, Nexus 5, Nexus 7, Nexus 7 (2013), Nexus 10;
 • Samsung Galaxy: S3, S4, S5, Note 2, Note 3, Note 8.0, Note 10.1 (доп. харчування), Tab 2 (дод. харчування), Tab 3 8.0, Tab 7.0 Plus;
 • ASUS: Fonepad, Memo Pad ME172V, PadPhone Infinity, MEMO Pad (доп. харчування), Memo Pad smart 10 "ME301, EeePad2 (TF201);
 • HTC: One X, One X Plus, New One, M8, Desire 601/700/816, Butterfly;
 • Sony Xperia: Z, ZL, VC, Z Ultra;
 • LG: G Pro;
 • Xiaomi: Redmi 1S, Mi 2S, Mi 3;
 • Archos: 101 xs;
 • Медіаплеєри: MiniX Neo X8 Plus;

Можливо, MyGica PT360 буде працювати і на інших пристроях, відсутніх в списках. Будь ласка, перевіряйте і пишіть у відгуках результати. Також є можливість до покупки перевірити сумісність MyGica PT360 з вашим пристроєм безпосередньо в магазині AGsat в Києві на Петрівці.

Більш докладно ознайомить ься з ТВ-тюнером MyGica PT360 можна в нашому блозі.