24 відгуки про Gi Spark 2 T2 / C 5.00


Gi Spark 2 T2 / C - комбінований DVB-T2 ресивер на операційній системі Android з підтримкою стандартів DVB-T / T2 і DVB-C. Застосовується для прийому сигналу цифрового кабельного і ефірного телебачення. Завдяки платформі Android 4.4.2 на ресивер можна встановити безліч різнопланових додатків, перетворити його на сучасний медіацентр, ігрову консоль і т. П.

Приставка з легкістю справляється з перетворенням сигналу ефірного та кабельного телебачення стандартної та високої якості. В основі приставки процесор HiSylicon Hi3796MV100 з робочою частотою 1,5 ГГц, він відповідає за якість зображення, швидкість роботи всіх процесів. Відтворення графіки покладено на графічний прискорювач Mali-400 MP. На борту Gi Spark 2 T2 / C 8 Гб вбудованої і 1 Гб оперативної пам'яті, чого цілком вистачає на сьогоднішній день для коректної роботи пристрою. Таке оснащення приставки дозволяє відтворювати відео в 4K UltraHD дозволі.

Що стосується корпусу пристрою, то тут варто відзначити продуманий виробником дизайн, завдяки якому ресивер підійде для установки в будь-якому приміщенні. Корпус виготовлений з міцного глянсового пластику чорного кольору. На ньому не розташоване ніяких кнопок, тому управління буде здійснюватися виключно за допомогою пульта дистанційного керування.

На передній панелі знаходиться ІК-приймач, і, ледь помітний, слот для карт умовного доступу. Після установки карти в шахту, зовні залишається лише невелика її частина, яку в разі потреби можна було легко витягти.

На бічній стороні пристрою можна знайти слот для MicroSD карти, а також два USB-порту. За допомогою USB-портів можна підключати різні допоміжні пристрої, наприклад, клавіатуру, комп'ютерну мишу або USB хаби.

На задній панелі виведені роз'єми для комутації кабелів і блоку живлення. Це зроблено для того, щоб переплетення проводів не псували естетичний вигляд. Тут можна знайти такі роз'єми для підключення:

  • Вхідний роз'єм DVB-T / T2 або DVB-C;
  • Кнопка Recovery;
  • Роз'єм для виведення звуку на AV-ресивер;
  • MiniJack;
  • Роз'єм для підключення HDMI кабелю;
  • Ethernet порт;
  • Інтерфейс USB 2.0.

Щоб користуватись усіма можливостями приставки, у користувачів є доступ до Play Market, в якому є безліч корисних і безкоштовних додатків для роботи і розваг.

Установка відповідних програм і наявність такої приставки дозволяють створювати зі звичайного телевізора альтернативну заміну ПК або Смарт ТВ.

Даний тюнер підключається до Інтернету через кабель або через Wi-Fi з'єднання. Управляти ресивером можна не тільки за допомогою дистанційного керування пульта, але і смартфонами, заснованими на різних операційних системах.

Якщо вам потрібен доступ не тільки до телебачення, але і Андроїд додатків, тоді комбінована Т2 приставка Gi Spark 2 T2 / C - це одне з найкращих рішень, представлених на ринку.

Купити Gi Spark 2 T2 / C за вигідною ціною ви можете прямо зараз, для цього потрібно просто оформити замовлення на нашому сайті. Ми здійснюємо доставку замовлень кур'єром по Києву, а також транспортними компаніями в Дніпро, Львів, Харків та інші міста по всій Україні. Замовте прямо зараз і використовуйте можливості вашого телевізора по максимуму!