1 відгук про World Vision T61M 3.00


 

World Vision T61M - цифровий приймач DVB-T / T2 стандарту, який працює на новому продуктивному процесорі Ali3821p. У ресівері чутливий вхідний високочастотний тюнер прекрасно проявив себе в роботі, а саме при прийомі 32 телеканалів ефірного телебачення в цифровій якості.

Зовнішній вигляд .

World Vision T61M має компактні габарити, що сприяє його розміщення в зручному для користувача місці. Це одна з найбільш недорогих моделей в лінійці World Vision, випускається в чорному кольорі. Корпус World Vision T61M виглядає, як коробочка невеликого розміру з усіма необхідними інтерфейсами .

На фронтальній стороні Т2 ресивера розташовані ІЧ-приймач, індикатор стану і USB порт. На задній панелі пристрою є вхід для антени, вихід HDMI, аналоговий вихід аудіо і відеосигналу, гніздо для підключення блоку живлення.

Виробник тюнерів World Vision постійно доповнює модельний ряд новими моделями, які займають свої місця серед пристроїв різного цінового діапазону і функціоналу. Більшість ефірних ресиверів WV відноситься до бюджетного сегменту, T61M не є винятком, має низьку ціну.

Відмінні риси .

Програмне забезпечення тюнера створювалося з урахуванням потреб звичайних людей, а також літніх або мають проблеми із зором. Це виражається у великому шрифті графічного меню, в зручному і простому інтерфейсі розділів і налаштувань.

Функціонал.

Внутрішня начинка складається з процесора ALI M3821p , який доповнений оперативною пам'яттю в 64 Мб і флеш-пам'яттю в 4 Мб.

Приставка забезпечує стабільний прийом сигналу цифрового ефірного телебачення завдяки високій чутливості тюнера.

USB порт, зручно розмістився на передній панелі, дозволяє експлуатувати тюнер як медіа плеєр. T61M може записувати прийняті телепередачі, відтворювати раніше збережені або сторонні відео і аудіо файли найпопулярніших форматів.

Чому варто придбати .

World Vision T61M варто купити тим, кому важлива низька ціна і мініатюрні розміри ефірної Т2 приставки.

World Vision T61M - це вигідне придбання, яке дозволить переглядати всі телеканали на будь-якому телевізорі . Зовні він має симпатичний і лаконічний дизайн, маленькі розміри. Приваблива вартість робить свою справу, адже тюнер знаходиться в бюджетному сегменті ринку і має низку переваг. Підкріплено пристрій заводською гарантією від виробника на один рік. Простий і невибагливий приймач виправдає всі очікування в роботі!