181 відгук про World Vision T62A (Програмований пульт) 4.29


Ресивер World Vision T62A призначений для прийому трансляцій ефірного телебачення в стандартах DVB-T / T2 і кабельного в стандарті DVB-C в дозволах SD і HD (до 1080p). Для успішного виконання завдань тюнер оснащений надійним процесором GUOXIN версії GX3235S в зв'язці з модулем оперативної пам'яті на 64 МБ і постійної флеш пам'яттю на 4 МБ. Ця комбінація, крім основних функцій телеперегляду, дозволяє легко використовувати додатковий функціонал пристрою, в тому числі зрушення перегляду, субтитри, запис програм на знімний диск, а також, - електронна програма передач, читання біжить новинної стрічки RSS, використання інтернет-телебачення IPTV, популярного ресурсу YouTube, онлайн кінотеатрів, погодних і поштових сервісів (при наявності бездротового підключення до мережі).

Програмне забезпечення ресивера World Vision T62A містить вбудований медіа плеєр з підтримкою основних відео, аудіо та фото форматів для відтворення файлів з домашньої колекції, записаних на USB диск. Також здійснена можливість обробки звуку Dolby Digital інтегрованим кодеком AC3. Передбачено взаємодія з переносними жорсткими дисками HDD, з файловими системами NTFS і FAT32, оновлення версії ПЗ за допомогою зовнішнього накопичувача.

Приймач проводиться в чорному металевому корпусі міні розміру, з вентиляційними отворами для забезпечення охолодження материнської плати і вбудованим блоком живлення. На лицьовій панелі розташований 4-розрядний 7-сегментний інформаційний дисплей, кнопки включення, управління меню, гучністю і каналами, а також роз'єм USB (2.0) для зручності під'єднання переносних накопичувачів і WiFi адаптерів на чіпсетах MT7601 і RT5370 для отримання доступу до інтернету.

На тильній стороні World Vision T62A знаходяться такі комунікаційні інтерфейси:

      
  • RF IN - антенний вхід з петльовим виходом RF LOOP,
  •   
  • HDMI і 3RCA (тюльпан) - для підключення сучасних телевізорів і їх застарілих моделей,
  •   
  • Додатковий роз'єм USB,
  •   
  • Гніздо DC - для зовнішнього блоку живлення. & Nbsp;

Інтерфейс меню DVB-T2 ресивера відрізняється приємним дизайном і логічною структурою, що полегшує настройку і експлуатацію пристрою, а комфортний пульт допоможе отримати максимум задоволення від процесу управління.

Модель World Vision T62A - універсальна бюджетна ТВ-приставка, « приправлена » бонусом у вигляді медіа плеєра і можливістю використання мережевих ресурсів, стане хорошим вибором для всіх любителів цифрового ефірного телебачення та індустрії інтернет розваг в одному виробі.