7 відгуків про DVB_16КА 2.00


Зовнішня вузьконаправлена антена пасивного типу DVB_16КА призначена для прийому сигналів дециметрового діапазону 470-780 МГц стандартів DVB-T і DVB-T2 на середньому видаленні від передавального джерела (коефіцієнт посилення до 16 дБ) і при відсутності безпосередніх перешкод. Залежно від рельєфу антену можна встановлювати за 5-75 км від базової станції.

Антена DVB_16КА не обладнана додатковим підсилювачем, тому вимагає точного налаштування і достатньої висоти установки.

Хвильова конструкція вироби складається з 15 елементів (рефлекторів, директорів і вібраторів), зібраних на напрямних в 0,3 м в ширину і 1 м в довжину і укомплектовано кріпленням для вертикальних щогл. Невеликі габарити антени і малий ВКС дозволяють встановити її в будь-якому місці. Деталі виконані з алюмінію, що позитивно позначається на довговічності пристрою (робоча температура від -40 ° C до + 50 ° C). Універсальне кріплення у вигляді хомута, дозволяє кріпити антену до ртубам і щогл.

DVB_16КА підійде для перегляду цифрових і аналогових каналів національного телебачення (21-69 кан.) При відповідно польових характеристик місцевості, точної налагодження та дотриманні правил експлуатації антени.

Антена DVB-T2 16КА, для прийому цифрового ефірного ТБ, має конкурентну ціну. Купити дану антену з доставкою по Україні і Києву можна в нашому інтернет-магазині.