5 відгуків про Хвиля 2-24 Light 3.00


Зовнішня ефірна антена Хвиля 2-24 Light є полегшеною модифікацією антени Хвиля 2-24 і відрізняється від неї відсутністю рефлектора. Призначена для прийому сигналів ефірного телебачення стандартів DVB-T / T2 в ДМВ діапазоні, забезпечує впевнений прийом на велику віддаленість від джерела сигналу (при відсутності безпосередніх перешкод).

Антена виготовлена з пластикових і алюмінієвих деталей високої якості, має хвильову конструкцію і обладнана 18 вібраторами, що забезпечує потужний коефіцієнт посилення сигналу в 13-16.5 дБ, незважаючи на відсутність додаткового підсилювача.

Підключення до антени виробляється гвинтами до встановленого на ній сімметрізатору, а до телевізора або DVB-T2 приймача за допомогою коаксіального кабелю опором 75 Ом і відповідними роз'ємами (купуються окремо). Сама антена оснащена скобою для кріплення до труби.

Антена Хвиля 2-24 Light є якісним і недорогим варіантом для прийому цифрового і аналогового телевізійного сигналу без додаткового посилення, з великих відстаней і без видимих перешкод.