6 відгуків про Romsat AB-2845 5.00


Ефірна зовнішня антена Romsat AB-2845 від однойменного китайського виробника призначена для прийому трансляцій дециметрового діапазону, в тому числі цифрового телевізійного і радіо в стандартах DVB-T, DVB-T2 .

Логоперіодічеськие конструкція дозволяє зберігати рівномірний стабільний коефіцієнт посилення (12 дБ) за всіма частотним характеристикам, підключати безпосередньо кабель (75 Ом) від пристрою одержувача без додаткових приладів (захищений від вологи роз'єм F6 / mama) і приймати сигнал на частотах 470 - 862 МГц, в якому віщають все, присутні на вітчизняному медіа ринку, канали (з 21 по 69).

Модель зроблена зі стійкого до корозії алюмінію і складається з 28 пасивних вібраторів, розташованих на подвійний несучої траверсі довжиною 1035 мм, з пластиковою кришкою контактного з'єднання. У комплекті передбачено кріплення на вертикальну напрямну.

Romsat AB-2845 має вузько направлений характер, тому найкращого результату можна досягти при більш точній установці на ретранслятор, в зоні прямої видимості на відстані до 80 км і при температурі від -40 до +50 ° C.