126 відгуків про T2Wave City 69 4.00


Широконаправлені ТВ антена з підсилювачем T2Wave City 69 розрахована на прийом сигналу ефірного телебачення, як сучасного цифрового стандартів DVB-T і DVB-T2, так і застарілого аналогового мовлення, яке ведеться в ДМВ діапазоні.

Інноваційний пластиковий корпус компактних розмірів виготовлений за допомогою ультразвукової пайки, що сприяє захисту його від попадання вологи і пилу. Антена може експлуатуватися як усередині, так і зовні приміщень. Високий коефіцієнт посилення до 20дБ сприяє застосуванню антени на середньої віддаленості від ретранслятора.

Діаграма спрямованості розрахована таким чином, що T2Wave City 69 підходить для горизонтального і вертикального прийому. Регулювання по вертикалі і горизонталі на 360 °, дозволяє налаштувати антену на ретранслятор.

Харчування на антену подається через коаксіальний кабель, який йде в комплекті поставки. На задній поверхні знаходиться зелений світлодіод, що сигналізує про подачу харчування. Детальніше зі схемами подачі живлення можна ознайомитися за посиланням .

Установка антени не складе труднощів, в комплект поставки входить кріплення для зовнішнього монтажу антени.