18 відгуків про Тризуб Max


Т2 антена Тризуб Max - впевнений прийом цифрового телемовлення.

Впровадження цифрового телебачення в нашій країні стало справжнім проривом, забезпечивши українських користувачів можливістю споглядати найбільш якісну картинку на екрані телевізора. Для впевненого прийому цифрового ефірного телебачення стандарту DVB-T2 потрібно правильно підібрати антену Т2.

Кімнатна антена Тризуб Max підходить для прийому найпопулярніших каналів України в місцях недалеко розташованих від ретранслюють станцій. Антену характеризує високий коефіцієнт посилення, як для компактних розмірів кімнатної антени.

Переваги та особливості антени Тризуб Max.

Кімнатна пасивна антена Тризуб Max вітчизняного виробництва дозволяє приймати цифрові канали стандартів DVB-T / DVB-T2, а також аналогове телебачення в дециметровому діапазоні, тим самим виступаючи відмінним рішенням для перегляду традиційного ефірного телебачення і сучасного цифрового ТБ.

Основною функцією вироби криється в посиленні сигналу в місцях слабким покриттям, при установці на відстані 5-20 кілометрів від базової станції.

Серед переваг пристрою можна виділити:

   
 • Впевнений прийом сучасного цифрового ефірного телебачення, в т.ч. 32 телеканалу України доступні вам в будь-яку погоду без перешкод;
 •  
 • Можливість використання всередині або зовні приміщення, на відстані до 20 кілометрів від передавача;
 •  
 • ДМВ антена не має активних елементів, не вимагає живлення від мережі або тюнера;
 •  
 • Проста установка доступна будь-якому користувачеві, конструкція без болтів збирається за лічені хвилини;
 •  
 • Українське виробництво Т2 антени означає високу якість, надійність, довговічність і доступну ціну.

Ефірна антена Тризуб Max має чудову здатність посилювати сигнал, гарантуючи безперебійний потік кращих цифрових каналів України. Виріб не має підсилювача, що виступає додатковою перевагою для прийому сигналу біля телевежі: в даній ситуації активна антена з підсилювачем демонструє надлишок сигналу і сильні перешкоди.

У той же час, цифрова кімнатна антена для тюнерів демонструє значний коефіцієнт підсилення, при настільки незначних габаритах. Зручність застосування доповнюється спеціальною підставкою, що забезпечує можливість установки в зручному місці будинку - єдиним обмеженням виступає 1,5-метровий кабель.

Пристрій виконаний з високоякісного сплаву алюмінію для впевненого прийому сигналів і тривалої експлуатації.

Купити Т2-антену Тризуб Max в Києві і з доставкою по Україні.

Цю компактну телевізійну антену Тризуб Max використовують багато українські користувачі для перегляду аналогового і цифрового DVB-Т2 телебачення, відзначаючи можливості для покращення якості виробу при мінімальній вартості. Обзавестися даним виробом допоможе інтернет-магазин AGSat.com.ua. Ми пропонуємо можливість купити антену Тризуб Max за доступною ціною в Україні, з доставкою в будь-який куточок нашої країни, включаючи Одесу, Дніпро, Львів, Харків, Київ та інші міста.

6 июня магазин "Вырлица" не работает