Найбільша онлайн-відеотека HD Videobox заблокована

21 серпня 2021

У вас перестав працювати HD Videobox в 2021 році? У нас для вас погані новини – робота і підтримка додатку HD Videobox заблокована і поки невідома подальша ситуація з даним сервісом. Додаток HD Videobox встановлюється на Smart приставки для телевізора і використовується для безкоштовного перегляду фільмів і серіалів в HD якості. Такі можливості сприяли величезній популярності програми.

HD Videobox

Наскільки відомо, вчора було поінформовано про зупинку розробки та підтримки агрегатора ресурсів для безкоштовного перегляду фільмів і серіалів HD Videobox. Сайт та Telegram-канал проекту зі вчора перестав працювати.

Попередньо це пов'язано з рішенням Мосміськсуду, апеляція буде розглянута 25 серпня. Провайдер ТОВ «Евробайт», послугами якого користується Videobox, присутній в цілому ряді цивільних справ, пов'язаних із захистом авторських прав.

hd videobox не працює

Для багатьох користувачів додаток перестало працювати належним чином, в той час як для деяких воно продовжує працювати. В якості тимчасового заходу 4PDA рекомендує очистити кеш і перезапустити програму. Це може допомогти, але призведе до втрати набутого статусу Plus. Невідомо, як довго додаток буде продовжувати працювати в такому форматі. Розробник не прокоментував цю ситуацію і не пояснив причину.

Одночасно заявили про припинення розробки і підтримки творці додатка «Кіно HD». Про подробиці не повідомляється.