Tronsmart CC08 USB Type-C (2.0) - MicroUSB 2.0, 1м


В наявності Ціна:
99 грн
Доставка
  • по Києву: 100 грн.
  • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
  • безготівкова за рахунком
  • готівкою при отриманні товару
Гарантія
  • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
116050

Опис Tronsmart CC08 USB Type-C (2.0) - MicroUSB 2.0, 1м

Tronsmart CC08 USB-C (2.0) до Micro USB - це кабель, який пристрої, що мають роз'єм USB Type-C комутує з іншими пристроями з роз'ємом Micro USB. Таке рішення робить його ідеальним для підключення смартфонів, планшетів та інших мобільних пристроїв, що використовують стандарт Micro USB, до ноутбука з підтримкою USB Type-C. Завдяки швидкості передачі до 480 Мбіт/с кабель може швидко передавати великі файли між пристроями. Він також відрізняється гнучким, реверсивним дизайном, тому ви можете підключати свої пристрої з мінімальним клопотом.

Надійна конструкція унікального суцільнометалевого екранованого USB-кабелю з фольгуванням забезпечує захист від електромагнітних і радіо- перешкод.

Технологія USB 2.0

Завдяки підтримці стандарту USB 2.0 кабель Tronsmart CC08 USB-C - Micro USB часто використовується для швидкої передачі громіздких файлів, таких як:

  • HD-відео,
  • аудіо-файли,
  • RAW-файли фотографій без втрат

між будь-якими пристроями. Кабель підтримує пропускну здатність до 480 Мбіт/с, що мінімізує час, який ви витрачаєте на очікування синхронізації файлів.

З вихідною потужністю до 3А адаптер може служити надійним джерелом живлення для клавіатур, комп'ютерних мишей, зовнішніх жорстких дисків та інших периферійних пристроїв, які живляться через USB. Ви також можете використовувати його для швидкої зарядки смартфонів, електронних книг та інших мобільних пристроїв.

Кабель Tronsmart 2.0 спрощує підключення завдяки низькопрофільному реверсивному роз'єму USB-C. Цей формат роз'єму має симетричний дизайн, тому вам не доведеться турбуватися про орієнтацію штекера при підключенні. Просто вставте вилку в порт і комутовані пристрої готові до роботи.


Останні відгуки про Tronsmart CC08 USB Type-C (2.0) - MicroUSB 2.0, 1м

Переглянуті товари