3 відгуки про Beelink GT-King Pro 5.00


Beelink GT-King Pro - вдосконалена версія Смарт ТВ Приставки Beelink GT-King . Новий ТВ Бокс Beelink GT-King Pro від попередника відрізняється конструктивним виконанням і заявленою підтримкою звуку Dolby DTS, реалізованої на базі аудіочіп DAC ES9018 і операційного підсилювача RT6862.

Зовнішній вигляд

Зовні ТВ приставка упакована в синій корпус з металевою основою. Таке рішення спрямоване на поліпшення тепловідведення з SoC Amlogic S922X-H і захист аудиотракта.

На передній панелі GT-King Pro розташований світлодіодний дисплей.

У моделі GT-King Pro прибраний оптичний аудіовихід, зате доданий 1 USB порт версії 3.0 і сервісний роз'єм RS-232. Тепер приставка оснащена 4 USB портами - 3 USB 3.0 і 1 USB 2.0 з OTG. Для розширення внутрішньої пам'яті є слот під SD карти пам'яті.

Можливості

Можливості приставки розкриває високопродуктивний процесор Amlogic S922X-H з 4 ГБ оперативної пам'яті і 64 ГБ внутрішньої, GPU Mali-G52MP і операційна система Android 9.0.

Автоматичні оновлення прошивки через інетрнет завжди дозволить тримати програмне забезпечення приставки « в тонусі ».

Підтримка програмних графічних інтерфейсів OpenGL ES 3.2 і Vulkan 1.0 забезпечує більш високу продуктивність в додатках графіки і мультимедіа з меншим навантаженням на процесор. Також така підтримка дозволить грати в сучасні потужні гри, наприклад, PUBG або World of Tanks Blitz.

Мережа

ТВ приставка має широкі мережеві можливості. До бездротової мережі можна підключитися через двохдіапазонний Wi-Fi модуль, до провідної мережі - через гігабітний LAN порт.