28 відгуків про UCLAN Denys H.265 IPTV 4.25


Перед нами ще одна варіація на тему UCLAN Denys H.265 тепер з наголосом на IPTV . На відміну від своїх найближчих родичів по лінійці, версій Pro і Combo, ця модифікація не оснащена ТВ-тюнером і може використовуватися як Smart-box для телевізорів, які позбавлені цієї функції або просто не справляються зі своїми завданнями. Необхідно додати, що приставка розрахована на використання в дуеті саме з сучасними моделями ТВ, так як отримання харчування передбачено тільки від USB-порту підключеного пристрою.

В іншому, електронна начинка не зазнала серйозних змін, IPTV-приставка зібрана на тих же комплектуючих (процесор GX6622, що працює на частоті до 600 МГц, модулі оперативної пам'яті 256 МБ і постійної 128 МБ).

UCLAN Denys H.265 проведений в чорному пластиковому корпусі міні форм-фактора з вентиляційними отворами для забезпечення пасивної вентиляції. Лаконічна передня панель містить тільки індикатор стану і логотип виробника. На лівій стороні знаходиться USB-роз'єм - для змінних носіїв і Wifi-3G адаптерів (на чіпсетах MT7601 і RT5370), порт RS232 - для сервісного обслуговування, і вихід DC - для підключення кабелю живлення (DC / USB), що йде в комплекті.

На правій стороні розташований ще один роз'єм USB, а також порт LED / IR - для зовнішнього дисплея-інфрачервоного приймача з комплекту поставки (при застосуванні прихованого монтажу).

На задній панелі знаходяться всі інші комунікаційні інтерфейси:

      
  • Ethernet - для провідного з'єднання з інтернет,
  •   
  • HDMI і A / V (mini-Jack / 3RCA, в комплекті) - для різних модифікацій телевізорів,
  •   
  • Коаксіальний S / PDIF - для виведення цифрового звуку.

IPTV-приставка розроблена на операційній системі міні-Linux, яка застосовується для пристроїв подібного типу і включає в себе додатки, призначені для найкращого забезпечення інформаційно-розважальних функцій пристрою. Це Youtube для перегляду контенту однойменного онлайн ресурсу, Stalker Portal, як в старших моделях UCLAN.

Медіа плеєр з функціями IPTV обробляє плейлисти в форматі M3U, по URL посиланням (в тому числі само-оновлювані), а також від інтернет-провайдера (до двох списків одночасно). Вбудовані кодеки забезпечують відтворення найпоширеніших форматів відео, аудіо та фото файлів з вашої колекції на USB-диску.

Просте і логічне побудова меню приставки, разом зі зручним пультом і інструкцією російською мовою сприяє легкому навчання і комфортному управління пристроєм.

Оновлення програмного забезпечення проводяться онлайн при наявності інтернет з'єднання або з флеш-накопичувача, що не представляє ніяких труднощів навіть недосвідченим власникам медіа-приставки. А це корисно в тому плані, що виробник відомий своєю активною програмної підтримкою випущеної техніки.

UCLAN Denys H.265 IPTV додасть вашому телевізору ту відсутню родзинку, з якої він стане повноправним представником сучасної сім'ї домашніх мультимедіа центрів, що відповідають вимогам часу.