140 відгуків про Formuler F3 4.60


Formuler F3 - супутниковий HD ресивер на програмному забезпеченні з відкритим кодом Linux (Enigma2). На відміну від інших моделей Openbox програмне забезпечення для Formuler повністю створюється групами незалежних розробників.

Компактні розміри ресивера, наявність всіх необхідних інтерфейсів і роз'ємів, а також використання сучасного процесора Broadcom BCM7362 з частотою 742 МГц (2000DMIPS) вигідно відрізняють новинку серед конкурентів . Так Formuler F3 оснащений високочутливим DVB-S / S2 тюнером, 2-мя USB портами версії 2.0, картрідером для SD карт, Lan інтерфейсом, роз'ємами HDMI, AV / OUT і S / PDIF. Відновлення та сервісне обслуговування ресивера виконується через RS-232 роз'єм. Для доступу до кодованим каналам (як правило, супутникове телебачення з абонплатою) в ресівері присутні слот CI і картоприймач.

Програмне забезпечення дозволяє працювати з зовнішніми USB Wi-Fi і 3G адаптерами.

Корпус ресивера виконаний в традиційному чорному кольорі з перфорацією. На передній панелі розташований чотиризначний семисегментний дисплей. CI слот і картоприймач винесені на задню панель. Незвичайне розташування у кнопки виходу з режиму очікування - на бічній частині ресивера.

Комплект поставки крім ресивера включає зовнішній блок живлення, пульт дистанційного керування з батарейками і HDMI кабель.

Formuler F3 поставляється з передвстановленим «іміджем» від німецької команди HDMU. На момент старту продажів приймача ПО під Formuler F3 розробляли ще 2 незалежні команди - Open ATV і Open PLI. Але, швидше за все, з часом кількість таких розробників розшириться.

Ресивери під Enigma2 вимагають трохи більше часу для настройки, але зате деталізація налаштувань задовольнить найвибагливіших користувачів. Як і більшість інших приймачів Formuler F3 підтримує роботу із зовнішніми комутаційними пристроями через протоколи: DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 і USALS.

Використання сучасного процесора Broadcom BCM7362 крім швидкого завантаження (менше 40 сек.) І роботи, також дозволяє ресивера якісно декодувати канали з високою роздільною здатністю і одночасно працювати декільком плагинам. У продуктивності F3 поступається тільки ресиверів Formuler F1, Vu + Duo2, Vu + Solo2.

Швидке перемикання каналів, можливість використовувати різну екранну графіку за допомогою зміни «скінів» і гарна якість зображення SD і HD каналів - все це характеризує Formuler F3.

Як і більшість ресиверів на Enigma2 Formuler F3 може виступати в якості медіаплеєра, записуючи або програючи відео, музику з зовнішніх накопичувачів (USB жорсткий диск і флешка або SD карта) або через локальну мережу з мережевого сховища.

У Formuler F3 також доступна функція відкладеного перегляду таймшифт, яка дозволяє поставити на паузу передачу під час перегляду прямого ефіру, а потім продовжити перегляд з моменту зупинки.

Додаткові плагіни дозволяють працювати з різними інтернет-сервісами: YouTube, Web Browsing і іншими.

Openbox Formuler F3 працює з офіційними картами таких провайдерів як Xtra TV, Веселка ТБ, Телекарта (додатково знадобиться установка спеціального програмного забезпечення) . CI слот дозволить використовувати операторські CAM модулі спільно з картами доступу.

Підключення до телевізорів в Formuler F3 здійснюється через HDMI або RCA (використовується перехідник miniJack - «тюльпан») роз'єми. Для відтворення звуку в форматі Dolby Digital 5.1 слід використовувати цифровий оптичний вихід S / PDIF.