94 відгуки про Openbox AS4K CI 4.59


Openbox AS4K CI - модель з нової лінійки супутникових ресиверів на ОС Android 7.0 Nougat від компанії Openbox, підтримує роздільну здатність 3840 x 2160 точок ( 4K UltraHD ), має слот для CAM модулів на відміну від Openbox AS4K. Підтримує CI + через плагін cat2eye.

Ресивер розроблений на базі сучасного високопродуктивного процесора Hisilicon Hi3798Mv200 від Huawei, здатний приймати сигнал з транспондерів DVB-S / S2 з декомпресією MPEG-2 / MPEG-4 H.264 / HEVC, а також H .265 / AVS / VC-1. Кодек H.265 HEVC потрібен для повноцінної підтримки 4К (2160p) контенту. Для стабільної роботи додатків в ресівері закладено 8Гб флеш-пам'яті типу eMMC і 1 Гб ОЗУ типу DDR4. Також в ресівері реалізована сумісність з High Dynamic Range (HDR) 10bit і Hybrid Log Gamma (HLG).

Openbox AS4K CI обладнаний слотами для карт умовного доступу і CAM модулів, таке поєднання дає великі можливості для вибору операторів платного телебачення.

Металевий корпус шириною 220 мм і висотою 35 мм з 7-ми сегментним дисплеєм на передній панелі залишає приємне враження від користування приставкою. Велика кількість комутаційних інтерфейсів задовольнять запити навіть самих прідірчевих покупців. Так в Openbox AS4K CI є порти для підключення зовнішніх накопичувачів - 3 USB (в т.ч. версії 3.0), Micro SD для карт пам'яті. Зовнішні накопичувачі знадобляться для запису прийнятих телепередач, функції відкладеного перегляду таймшифт, для відтворення з них будь-якого медіаконтенту. Порт USB 3.0 дозволить з максимальною швидкістю передати великі файли.

Той, якого навчають пульт дистанційного керування дозволить спростити управління і роботу з іншими пристроями, що працюють в зв'язці з Openbox AS4K CI.

У комплект поставки входить зовнішній ІЧ-приймач команд пульта д / у і спеціальне кріплення для монтажу ресивера на задній панелі телевізора.

Комутацію до телевізора можна виконати за допомогою цифрового TV OUT і аналогового A / V OUT роз'ємів. TV OUT сумісний з HDMI 2.0, який здатний передавати сигнал з роздільною здатністю до 3840x2160p (4K Ultra HD) 60fps.

За мультимедійну частину в ресівері відповідає вбудований плеєр KODI , він здатний виводити контент з роздільною здатністю 4K 60 fps. Мультимедійний центр KODI (колишня назва XBMC) - це додаток зі зручним інтерфейсом і широкими можливостями. На ньому комфортно переглядати локальне та мережеве відео, фотографії і слухати музику і радіо. Величезна кількість різнопланових аддонів (add-on) дозволить реалізувати навіть самі амбітні фантазії.

100Mbit Ethernet порт дозволяє підключитися до таких популярних сервісів, як YouTube, IPTV, Internet TV, Torrent Player, веб-браузерів і т.п. Також на ресівері можна встановити понад мільйон додатків з Google Play Market. Для тих користувачів, кому, з якихось причин, неможливо користуватися проводовим підключенням передбачений в комплекті USB Wi-Fi адаптер для підключення до бездротової мережі.

Інтерфейс супутникового прийому Openbox AS4K CI зручний і простий в налаштуваннях і роботі, він повторює інтерфейс з моделей Openbox серії SX, AS1, AS2. У ресівері реалізована можливість одночасного запису трьох каналів, а так само цілого транспондера TS.

До Openbox AS4K CI можна підключити Bluetooth клавіатури, оптичні або аеромиші, навушники. Це допоможе отримати набагато більше задоволення від тисяч різноманітних додатків, в тому числі ігор, з підтримкою контролерів.

Окремо варто звернути увагу на можливість організувати прийом ефірного телебачення на ресівері за допомогою USB DVB-T2 пристрої, а також підключення до IPTV, OTT, VoD та інших сервісів, за умови стабільного каналу Інтернет.

Хороша якість зображення на пару з високою чутливістю вхідного тюнера, і все це, обрамлене широкими мультимедійними можливостями Android, стане візитною карткою Openbox AS4K CI.