79 відгуків про Sat-Integral S-1228 HD HEAVY METAL 3.71


Недорогий супутниковий ресивер Sat-Integral S-1228 HD HEAVY METAL володіє всім базовим набором функцій, необхідних сучасній супутникового приймача і є модифікацією ресивера Sat-Integral S-1227 HD . У моделі S-1228 прибрані кнопки управління з передньої панелі, але там же доданий додатковий USB вихід, що надає більше зручностей для підключення зовнішніх пристроїв.

Корпус Sat-Integral S-1228 HD повністю виконаний з металу чорного кольору і оснащений достатньою кількістю вентиляційних отворів, що забезпечує пасивне охолодження ресивера. На передній панелі Sat-Integral S-1228 HD, крім USB, розташований 4-розрядний дисплей, кнопка включення, світлодіодні індикатори стану харчування і сигналу. На задній панелі розташовані роз'єми для підключення антенного кабелю LNB-in, роз'єм RS-232, USB для підключення 3G модему або WI-FI USB адаптера, HDMI, RCA, роз'єм підключення коаксіального кабелю і кнопка відключення живлення. Ресивер обладнаний вбудованим блоком живлення на 220 В.

Sat-Integral S-1228 HD HEAVY METAL оснащений надійним процесором GX6605S, модулем оперативної пам'яті на 512 Мб і внутрішньою пам'яттю об'ємом 32 Мб.

Програмне забезпечення ресивера дає можливість приймати супутниковий сигнал стандартів DVB-S, DVB-S2 переданих в форматах MPEG2 і MPEG4 з підтримкою звуку у форматі AC3. Це дозволяє переглядати ТВ-програми як в стандартному, так і в HD-дозволі високої якості. При цьому здійснена можливість підключення застарілих телевізорів по RCA-тюльпана і сучасних через HDMI кабель (обидва йдуть в комплекті).

Sat-Integral S-1228 HD можна використовувати і як медіаплеєр базового рівня з підтримкою формату MKV для перегляду контенту з підключеного USB пристрою або по мережі (підтримка WI-FI адаптерів MT7601, RT5370). У прошивці ресивера вже інтегровано додаток YouTube для роботи з однойменною онлайн-сервісом.

Програмне меню ресивера володіє як приємним інтерфейсом, так і широким функціоналом своїх налаштувань. Зручний пульт з ергономічним дизайном (батареї в комплекті) довершить позитивне враження від користування цим приймачем.

Sat-Integral S-1228 HD HEAVY METAL підійде всім любителям супутникового ТБ, як надійний і економний варіант ресивера з повноцінним функціоналом, розширеними медіа- можливостями і в традиційно якісному виконанні.