26 відгуків про Sat-Integral S-1412 HD Rocket 3.13


Новинка 2018 року - бюджетний ресивер Sat-Integral S-1412 HD Rocket від відомого китайського виробника підійде для прийому супутникових трансляцій в стандартах DVB-S / S2 з вбудованою підтримкою відео кодеків MPEG2 / 4, H.264 і, отримує все більшого поширення, H.265 (HEVC). Ресивер здатний обробляти зображення як в SD (720p), так і в HD (1080p) дозволі. Для реалізації поставлених завдань розробником застосований ефективний процесор GUOXIN GX6621 і модулі об'ємом 16 МБ флеш і 256 МБ оперативної пам'яті.

Пристрій виробляється в металевому корпусі, пофарбованому в чорний колір, стандартного розміру з рясною перфорацією для забезпечення достатнього пасивного охолодження електронних компонентів.

На передній панелі розміщені кнопки включення і перемикання каналів, 4-розрядний 7-сегментний інформаційний дисплей, світлодіодні індикатори сигналу і стану, а також, під кришкою з логотипом бренду і маркуванням версії: слот для карт умовного доступу - для роботи з операторами платного ТВ і один з портів USB (2.0) - для переносних накопичувачів або Wifi-3G адаптерів на чіпсетах RT5370 і MT7601.

На задній панелі розташовані всі передбачені комутаційні роз'єми: LNB IN і LOOP OUT - антенний вхід з петльовим виходом для паралельної передачі сигналу на підключене устаткування, RS232 (mini-Jack) - для сервісного обслуговування, додатковий USB (2.0), виходи DV OUT і 3RCA - для під'єднання до сучасних телевізорів і їх застарілим аналогам, COAXIAL - для виведення цифрового звуку, LAN (RJ45) - для кабельного інтернету і DC (12 В) - для зовнішнього блоку електроживлення.

Тюнер не тільки володіє всіма традиційними можливостями свого класу (автоматичний і ручний пошук, редагування і угруповання, програмний гід, зрушення перегляду за часом, запис передач на флеш-диск, таймер відключення, батьківський контроль), а й оснащений розширеним потенціалом: відтворення медіа файлів найпоширеніших форматів з домашньої колекції на USB, а при наявності з'єднання з всесвітньою павутиною можна переглядати контент онлайн ресурсів Youtube, Megogo, користуватися сервісами IPTV, Web-TV, погодних інформером, стрічкою RS S новин та ін.

Від молодших моделей виріб відрізняється багатим мережевим функціоналом, закладеному в його оболонці і дозволяє реалізувати взаємодію по протоколу FTP з суміщеними Android-гаджетами, в тому числі, віддалене управління і стрімінг відеопотоку після установки необхідного програмного забезпечення.

Ясна і логічно-структуроване меню з приємним інтерфейсом і ергономічний пульт дистанційного керування полегшують настройку та роблять комфортним процес щоденної експлуатації, а комплект поставки підкреслює турботу про потенційного покупця.

Sat-Integral S-1412 HD Rocket є поєднанням прогресивних тенденцій в області SAT-технологій з демократичною вартістю і підійде всім, хто бажає отримати гідний апарат за невисокою ціною.