32 відгуки про Tiger Combo HD 3.33


Комбінований цифровий супутниковий ресивер Tiger Combo HD , від популярного китайського виробника, являє собою комбінацію двох високочутливих тюнерів і може використовуватися як для прийому супутникових трансляцій в стандартах DVB-S / S2 зі стисненням в MPEG2 / 4, так і для перегляду каналів цифрового ефірного ТБ стандартів DVB-T / T2 і передач кабельного ТБ стандарту DVB-C.

Пристрій без проблем справляється з обробкою і виведенням картинки з різним дозволом - стандартним або високим (HDTV) в залежності від телевізора і способу підключення. В Tiger Combo HD реалізована підтримка звуку у форматі AC3 (Dolby Digital). Стабільна й довговічна робота пристрою, а також підтримка широкого функціоналу можлива завдяки надійним компонентам, використаним в схемотехніці, ядром якої виступає процесор GUOXIN GX6605s з частотою 600 МГц разом з модулями пам'яті - постійної 4 МБ і оперативної 64 МБ.

На передній панелі чорного металевого корпусу невеликих розмірів з перфорацією, покликаної забезпечити охолодження електронних складових, розташувався 4-розрядний 7-сегментний дисплей, порт USB 2.0, кнопки управління і світлодіодний індикатор стану. До USB роз'єму можливо приєднання зовнішніх накопичувачів або мережевих адаптерів на популярних чіпсетах MT7601, RT5370.

Тильна сторона містить всі інші необхідні комутаційні порти:

     
  • ANT IN і DVB IN - для підключення кабелів,
  •  
  • Додатковий USB,
  •  
  • HD OUT і VIDEO, L, R - для підключення до нових моделей телевізорів по HDMI і до їх застарілим аналогам щодо компонентного 3RCA.

Тут же знаходиться і додатковий вхід DC IN - для подачі електроживлення 12 В (наприклад, від автомобільного прикурювача) і використанні обладнання в « похідних » умовах.

Поряд з традиційними функціями (параметри перегляду, автоматичний пошук і налаштування, робота зі списками каналів, пауза і зрушення за часом із записом на « флешку », програма передач, таймер виключення, захист від дітей) в програмному забезпеченні передбачені такі додаткові можливості, як відтворення мультимедійного контенту в самих рас ространеніе форматах, а при наявності стабільного підключення до мережі інтернет доступний перегляд контенту онлайн ресурсу Youtube, популярних сервісів інтернет-телебачення за технологіями WebTV і IPTV.

Зрозуміла структура меню з красивим інтерфейсом і повнорозмірний пульт дистанційного керування полегшують настройку для новачків і створюють комфорт в процесі щоденної експлуатації приладу.

Tiger Combo HD, виділяючись універсальним потенціалом і оптимальною вартістю з ряду ультра-бюджетних рішень свого класу, стане вірним провідником у світі сучасного цифрового інтерактивного телебачення.