76 відгуків про U2C A1ternativa Pro 4.13


Хочете дивитися супутникові канали та інтернет телебачення, радувати близьких улюбленими фільмами і сімейними фото в HD якості, бути в курсі останніх новин і мінливості погоди? Все це стане можливим після придбання нового супутникового ресивера U2C A1ternativa Pro .

Ресивер є продовженням лінійки моделей U2C A1ternativa SE і LAN і відрізняється більш просторим корпусом, наявністю 4-розрядного дисплея на передній панелі і вбудованим ІЧ-приймачем, при цьому можливість кріплення на задню стінку TV збережена, так як на корпусі присутня порт для підключення зовнішнього ІЧ-приймача.

У ресівері є картоприймач для карт умовного доступу, зокрема XTRA TV. На задній панелі крім HDMI роз'єму присутній RCA для підключення старіших моделей телевізорів. Там же є вихід S / PDIF для виведення цифрового звуку. Харчування здійснюється за допомогою зовнішнього джерела живлення на 12 V, що йде в комплекті.

Так само як і версія LAN, модель PRO оснащена надійним процесором Ali3511, що дозволяє використовувати ресивер як повноцінний мультимедіа-центр. У ньому користувачеві відкриваються можливості перегляду відкритих і закритих каналів супутникового ТБ, IPTV, контенту з таких сервісів як Edem TV, You Tube, Kino Live, Tree TV, Сталкер, USB медіа-контенту з підтримкою звуку у форматі AC3, записи трансляцій, читання RSS .

U2C A1ternativa PRO приймає сигнал стандартів DVB-S, DVB-S2 в форматі MPEG2 і MPEG4.

Програмне та технічне забезпечення ресивера дозволяє через зручне меню зв'язуватися з ПК та іншими пристроями по DLNA, підтримує вихід в інтернет через WiFi, 3G USB-модем або через LAN, а отримувати оновлення можливо по мережі, по протоколу FTP і через порти USB або RS232. При цьому, використання LAN-порту є великим плюсом при використанні мережевих можливостей ресіверів лінійки U2C A1ternativa, так як це забезпечує більш надійне швидкісне отримання даних з мережевих ресурсів.

Даний ресивер обробляє файли в форматах AVI, MKV, MPG, TS, WMV, M2TS, FLV, DAT, ASF, MP3, AAC.

U2C A1ternativa PRO дає можливість перегляду супутникового контенту зі списку каналів ресивера на вашому смартфоні. Для цього використовується технологія сервер-клієнт (SAT-2-IP) і відповідну програму для мобільного.

Якщо до всього перерахованого додати оптимальну цінову категорію, можна зробити висновок, що U2C A1ternativa PRO задовольнить навіть самого вимогливого власника.