275 відгуків про uClan B6 Full HD METAL 4.45


Новий бюджетний супутниковий ресивер uClan B6 Full HD METAL (він же U2C B6 Full HD Metal) - вдало поєднує в собі функціонал приймача супутникового HD телебачення з можливостями сучасного мультимедіа-програвача. На сьогодні - це тенденція, що відповідає сучасним потребам і технологій в цій галузі.

Від своїх близьких моделей uClan B6 CA Full HD і uClan B6 Full HD (U2C B6) відрізняється збільшеним розміром і металевим матеріалом корпусу, вбудованим блоком живлення, наявністю 4-розрядного дисплея і кнопок перемикання каналів на передній панелі.

uClan B6 Full HD METAL призначений для перегляду каналів супутникового телебачення в SD і HD дозволі стандартів DVB-S, DVB-S2 в форматах MPEG2, MPEG4. Ресивер працює на надійному процесорі GX6605S з частотою 600 МГц, оснащений 64 Мб оперативної пам'яті і 8 Мб внутрішньої.

UClan B6 Full HD METAL проводиться в чорному корпусі з великою кількістю отворів. Це позитивно впливає на ефективність пасивного охолодження ресивера. На передній панелі присутній один з двох USB-роз'ємів, що дає додаткові зручності в процесі його використання.

На задній стороні корпусу розташовані необхідні функціональні роз'єми uClan B6 Full HD METAL. Це:

    
 • LNB-вхід ,
    для з'єднання з приймальною антеною;
 •   
 • HDMI-вихід ,
      для забезпечення з'єднання з сучасними телевізорами;
 •   
 • RCA композитний вихід ,
    для можливості підключення старих моделей TV, що не підтримують HDMI,
 •   
 • Роз'єм RS-232 ,
    для підключення до комп'ютера
 •   
 • Ще один USB-роз'єм ,
    можна використовувати два USB-пристрої одночасно.

UClan B6 Full HD METAL має підтримку 3G і WI-FI USB-адаптерів на чіпсетах RT5370, MT7601, що забезпечує його високошвидкісний зв'язком з інтернетом для перегляду онлайн медіа-контенту. У ресівері вбудована підтримка такого безкоштовного сервісу як YouTube, присутні плагіни погоди, IPTV і Web-TV (IPTV-плейлисти можна завантажувати як по мережі так і з USB).

UClan B6 Full HD METAL також можна використовувати для перегляду медіафайлів з USB-флеш-накопичувача у всіх найбільш поширених форматах. На додаток до всього перерахованого, приймач можна використовувати для перегляду 32 каналів стандарту DVB-T2 супутникового мовлення (реалізована підтримка мультістріма).

Всі ці параметри говорять про те, що uClan B6 Full HD METAL - гідний сучасний супутниковий ресивер з досить широким діапазоном можливостей і цілком демократичною ціною.