13 відгуків про Vu + Duo 4K 5.00


Vu + Duo 4K - топова модель супутникового ресивера на ОС Linux від південнокорейської компанії Vu +. Здатний приймати сигнал в стандартному SD, високому HD і ультрависокому UHD дозволах, тим самим задовольнить найвибагливіших шанувальників супутникового ТБ.

На момент виходу (грудень 2018 роки) найпродуктивніший супутниковий ресивер, представлений на нашому ринку. Працює на 64bit Quad процесорі Broadcom BCM7278 на основі ARM архітектури з частотою на кожне ядро до 2.1 ГГц. Для виконання поставлених завдань в приймальнику закладено 2 ГБ оперативної пам'яті (LPDDR4) і 4 ГБ флеш пам'яті (eMMC). Vu + Duo 4K дозволяє виконувати апаратну обробку відео з компресією 4K / H.265. Базово ресивер комплектується здвоєним FBC DVB-S2X тюнером c 8 демодуляторами. Кількість тюнерів можна збільшити, для цього передбачений другий слот B, в який можна встановити за технологією Plug & amp; Play тюнер для прийому супутникового сигналу (в тому числі FBC DVB-S2X), кабельного сигналу (DVB-C) або ефірного сигналу Dual DVB-T2 (MTISF).

У ресівері реалізована можливість установки всередину жорсткого диска форм-фактором 2.5 & quot; SATA і об'ємом до 4 Тб, крім цього зовнішні накопичувачі можна підключити через 2 високошвидкісні порти USB 3.0 або один версії 2.0. Ще одним сховищем може виступати мережевий накопичувач, який попередньо потрібно змонтувати до ресивера.

Для доступу до локальної мережі або інтернет є вбудований гігабітний мережевий контролер, модуль бездротового підключення IEEE 802.11 b / g / n / ac 2,4 / 5 ГГц, також апарат підтримує роботу з USB Wi-Fi адаптерами, 3Gмодемамі. До переваг віднесемо підтримку протоколу Bluetooth 4.1, що дозволить поєднувати ресивер з пристроями, що підтримують дану технологію.

Декодування сигналу в супутниковому приймачі Vu + Duo 4K можливо за допомогою CAM модулів або карт доступу, для цього в апараті є два CI + інтерфейсу і картрідер.

Масивний корпус супутникового ресивера на передній панелі прикрашає кольоровий РКІ міні-дисплей діагоналлю 3.5 & quot ;. Поруч знаходяться основні кнопки управління. На РКІ дисплей можна виводити зображення в режимі MiniTv. Залежно від « іміджу » для настройки може знадобитися плагін LCD4Linux, в деяких « іміджах » настройка може бути прихована в Display mode (LCD).

За допомогою комплектного FBC тюнера можливо організувати роздільний прийом до 8 каналів з транспондерів DVB-S / S2 / S2X, через підключення до TWIN конвертору .

Ще однією перевагою Vu + Duo 4K буде його здатність виконувати транскодирование в реальному часі і подальший стриммингу в локальну мережу.

Медіаплеєр, закладений в програмному забезпеченні, підтримує величезну кількість кодеків і розширень, дозволить відтворювати відео і аудіо контент з зовнішніх накопичувачів або мережевих сховищ. У разі якщо можливостей вбудованого медіаплеєра буде недостатньо, можна встановити розширений медіаплеєр - KODI, з ще більшим функціоналом і можливостями.

Vu + Duo 4K підтримує режими одночасного перегляду декількох телеканалів:

      
  • HD PIP (двох каналів в HD дозволі);
  •   
  • Quad PIP (чотирьох каналів в SD дозволі).

Варто врахувати, що на канали не повинно бути обмежень по декодуванню.

На відміну від безлічі супутникових приймачів в Vu + Duo 4K реалізований єдиний спосіб підключення до телевізорів, плазмових панелей або проекторів - через HDMI роз'єм версії 2.0. Таке підключення дозволить передавати зображення з максимальною роздільною здатністю 2160p (Ultra HD 4K), а також підтримує технології поліпшення « картинки » HDR10 / HLG.

Для цінителів якісного звуку в приймачі присутній інтерфейс S / PDIF, який служить для підключення AV-ресиверів і іншої домашньої акустики.

Купуючи супутниковий ресивер Vu + Duo 4K ви отримуєте топовий апарат з безліччю функціональних можливостей. Зауважимо, що пристрої подібного класу можуть викликати певні труднощі у новачків, і якщо раніше не стикалися з такими апаратами, то рекомендуємо перед покупкою отримати повну консультацію у наших менеджерів.