29 відгуків про Zgemma H9S 4K UHD 5.00


4k UltraHD ресивер Zgemma H9S 4K UHD проводиться відомою якістю своєї продукції китайською компанією Air Digital Technology Co, і призначений для прийому супутникового телебачення і прослуховування радіо, обробляючи сигнал в стандартах DVB-S / S2 / S2X, в форматах MPEG2 , MPEG4 і HEVC (H.265) в стандартному (SD), високому (HD) і ультрависокому (4K / 2160p) дозволах зображення.

Для виконання цих завдань в приймальнику використаний потужний 4-ядерний процесор Hisilicon Hi3798Mv200 з ARM-архітектурою і частотою 1500 МГц, а для забезпечення швидкодії і достатнього внутрішнього сховища, - модулі оперативної (DDR3) і постійної (NAND) пам'яті об'ємом 1 ГБ і 256 МБ, відповідно.

Програмне забезпечення побудовано на операційній системі Enigma2, яка спеціально розроблена для обладнання такого типу на базі відкритої ОС Linux (на ядрі 4.1) і надає пристрою багато функцій повноцінного комп'ютера.

Це, перш за все, мережеві можливості з налаштуванням параметрів, WEB інтерфейсом, доступом до файлової системи з персонального комп'ютера, стрімінг трансляцій і управління з Андроїд і IOS девайсів локально і через інтернет. Слід також відзначити високий рівень деталізації налаштувань і величезний вибір додаткових додатків, що дозволяє досягти бажаного зовнішнього вигляду і реалізувати індивідуальні функціональні особливості ресивера. Для полегшення використання можна скористатися готовими іміджами (прошивками) з уже встановленими параметрами, активно поширюються спільнотами користувачів на різних спеціальних форумах.

Доброзичливий інтерфейс меню дозволяє виробляти настройки і традиційно з пульта дистанційного керування, використовуючи функції авто і ручного сканування, редагування каналів в популярних списках. Доступний функціонал перегляду зі зсувом за часом, записи трансляцій, електронної програми передач, картинки в картинці (PIP), Батьківський контроль, використання онлайн ресурсів Youtube, Stalker, інтернет-телебачення WEB-TV і IPTV, а медіаплеєр здатний відтворювати більшість поширених відео, аудіо і фото форматів файлів з вашої домашньої колекції.

Тюнер підтримує технологію Мультистрой t2-mi, що дозволяє отримувати багато-сигнал з одного передавача (наприклад, декодувати SAT трансляцію ефірного DVB-T2 телебачення).
  Модель випускається в чорному металевому корпусі стандартного розміру з вентиляційними отворами для забезпечення пасивного охолодження компонентів. На лаконічній лицьовій стороні присутні логотип розробника та маркування версії вироби. Всі комутаційні роз'єми розташовані на тильній частині приймача: DC IN - для зовнішнього блоку живлення і кнопка ON / OFF (включення / відключення), LNB IN і LOOP OUT - для антени і петлевого виходу до паралельного пристрою, два USB (2.0 і 3.0) - для переносних накопичувачів або Wifi-3G адаптерів на чіпсетах MT7601, RT3070, RT5370, A / V (miniJack) і HDMI - для виведення зображення та звуку на застарілі і сучасні телевізори, Ethernet (10/100 Мбіт / с) - для кабельного інтернет з'єднання , TF card (до 128 ГБ) - слот для карт пам'яті, Reset - для скидання налаштувань.
  Zgemma H9S 4K UHD буде відмінним вибором для всіх кому потрібен ресивер для перегляду відкритого супутникового ТБ з надійною начинкою, підтримкою сучасних стандартів і форматів передачі даних і розширеними можливостями центру медіа розваг по цілком бюджетної вартості.