5 нових каналів в Viasat Україна

4 серпня 2021

З 2 серпня поточного року канали національної медіагрупи Vianet транслюються на українській a href="https://www.agsat.com.ua/ua/suputnykove-telebachennya-internet-tb-z-abonplatoyu/suputnykove-telebachennya-viasat-ukrajina/">супутниковій платформі Viasat Ukraine. Дитячі та музичні телеканали NIKI Kids, NIKI Junior, EU Music і 4ever Music приєдналися до пакетів Сімейний, Престижний, Престижний HD і Преміум HD. Ще одне нове доповнення до пакетів - російський кіноканал Hollywood.

Niki Junior HD - це канал, орієнтований на самих маленьких дітей від 0 до 5 років. Яскравий і пізнавальний анімаційний контент відкриває в дітях любов до себе, навколишньому середовищу і природі.

Niki Kids HD призначений для дітей старше 5 років. Контент каналу ретельно відбирається експертами і спрямований на всебічний розвиток дитини. Нові та цікаві персонажі навчають в цікавій формі, дають поради, як вийти зі складних ситуацій, запалюють бажання розширити знання і дарують незабутні пригоди.

EU Music HD - це цілодобовий музичний канал, що транслює винятково європейську популярну музику. Кращі ритми і талановиті виконавці. На цьому каналі транслюються тільки справжні хіти.

4ever Music фокусується на сучасній і кращої класиці другої половини 20-го століття. Багато глядачів люблять переглядати пісні багаторічної давності. Трансляція здійснюється українською, російською та англійською мовами.

Hollywood являє різноманітний кінорепертуар, що складається з американського кіно з середини 20-го століття по теперішній час. Він включає в себе як класику, так і останні роботи Metro-Goldwyn-Mayer і інших голлівудських продюсерів. Особлива увага приділяється контенту преміум-класу. Hollywood - канал, заснований AMC і MGM HD в Росії.