EEBC випуску 2008 - фотозвіт!

31 жовтня 2008

У виставковому комплексі НівкіЕкспоПлаза в Києві з 29 по 31 жовтня 2008 проходила 6-а Східно-Європейська виставка-конференція EEBC 2008 Telecom & Broadband. Нам вдалося її відвідати і зробити невеликий фотозвіт.

З 29 по 31 жовтня відбувалася 6-а Східно-Європейська виставка-конференція EEBC 2008 Telecom & Broadband , у виставковому комплексі НівкіЕкспоПлаза в Києві . Нам вдалося її відвідати і зробити не великий фотозвіт.

Почнемо з не невідомих особистостей:

А ось і стенд найвідомішого українського бренду супутникових ресиверів - Openbox .

На ньому представлені новинки 2008 року: модельна лінійка 500-й серії - Openbox 50 0, Openbox 540, Openbox 560 , Openbox 590 , що представляє із себе заміну 8хх-ої серії, знятої з виробництва.

Також була 700-а серія: Openbox 730 , Openbox 750 , Openbox 770 , Openbox 790 . Особливість цих апаратів в можливості запису на зовнішній USB носій .

Ну і наостанок скажемо про дуже зручний вимірювальний прилад для настройки антен - OpenBox SF-30 . Він здатний надати істотну допомогу установників супутникового ТБ .

Стенд Гефест знайомить нас з досить функціональними моделями супутникових ресиверів    SkyGate , зібраних на чіпі CONEXANT:

Донецька компанія Дельта представила моделі ресиверів Tiger на все тому ж чіпі CONEXANT. Велика кількість відвідувачів біля стенду наштовхує на висновок: ці ресивери будуть популярні серед покупців.

Evolution здивувала відвідувачів ресивером-конструктором:

Багато «розумних» ресиверів в черговий раз представила компанія ABCOM Україна, особливу увагу привернули HDTV ресивери на базі Linux, такі як AB IPBox 900 , AB IPBox 910 , AB IPBox 9000 , а також KATHREIN UFS 910 і новинка KATHREIN UFS 922 і Full HD плеєри :

На стенді німецького представництва SMART крім безліч супутникових ресиверів привертав увагу до себе і новий вимірювальний прилад для настройки супутникових антен - Smart DigiMeter .

Велика кількість інформаційно-рекламного матеріалу допомагало без праці зрозуміти характеристики представленого обладнання. Також приємне спілкування з менеджерами Smart створювало приємну ауру навколо стенду.

Багато екземплярів презентував і CosmoSAT.

WinQuest показав різноманітність своєї продукції:

 

ORTON - це нове ім'я старого давно всім відомого в світі бренду GLOBO і тепер всю його оригінальну продукцію в Україні можна придбати під ім'ям - ORTON . Було представлено безліч як давно всім відомих так і нових моделей:

У висновку (з того що встигли подивитися) це   GOLDEN INTERSTAR з безліччю нових моделей.

Але найбільше тут увагу привернула нова модель   DVB-T2 - ефірний ресивер з підтримкою HDTV:

  

На жаль час наше було обмежено і на цьому відвідування виставки закінчилося.