Налаштування IPTV на Т2 приставці

17 липень 2019

Популярність IPTV телебачення з кожним днем активно зростає нарівні з популярністю інтернету. Ще зовсім недавно організувати перегляд IPTV можна було тільки на домашніх комп'ютерах і ноутбуках, а вже сьогодні цей список поповнився:

  • Смартфонами і планшетами;
  • Сучасними телевізорами, доповненими корисною функцією Смарт ТВ;
  • Андроїд приставками;
  • Супутниковими ресиверами;
  • Т2 приставками.

Власники ефірних DVB-T2 ресиверів часто задаються питанням - як на Т2 приставці дивитися більше каналів, а не тільки наявні 32? І тут, завдяки технології IPTV, можна істотно розширити список телеканалів, не витрачаючи гроші на покупку нового обладнання.

У нашому матеріалі мова піде про налаштування IPTV на Т2 приставках . Для прикладу будемо використовувати Т2 приставку з підтримкою IPTV T2BOX-334iD . Дана модель Т2 приставки відмінно себе зарекомендувала не тільки для прийому Т2 телебачення, а й відрізняється стабільною роботою з iptv плейлистами . Функціонал і сумісність з іншими пристроями дозволяє використовувати в T2BOX-334iD як провідне, так і бездротове підключення в мережі Інтернет. Така універсальність дає конкурентну перевагу над ресиверами, які можуть підключатися до Інтернет тільки «по повітрю».

Підключення Т2 приставки до Інтернет

З огляду на той факт, що IPTV на увазі обов'язкову наявність стабільного підключення до мережі на ресівері - над таким стабільним каналом підключення варто задуматися. Причому в цій зв'язці звертаємо увагу на основне слово - СТАБІЛЬНЕ . Важливо, щоб швидкість інтернет-підключення варіювалася в межах від 5 до 6 Мбіт / с. В першу чергу це стосується тих користувачів, які в майбутньому хочуть дивитися трансляції в HD якості.

Для організації перегляду потокового відео по технології IPTV або OTT, доцільно скористатися проводовим підключенням, відмовляючись від Wi-Fi. Для цього буде потрібно використовувати один з USB роз'ємів приставки, краще той, який розташований на задній панелі пристрою, а також спеціальний перехідник USB-Ethernet на чіпі RTL8152B. Саме такі адаптери сумісні з Т2 приставками.

Але не завжди можливо виконати підключення «по дроту», тоді залишається тільки один варіант - Wi-Fi мережу. Використовуючи Т2 приставку, важливо організувати максимально стійкий сигнал, без будь-яких збоїв в системі. Для цього рекомендується застосувати високоякісний Wi-Fi адаптер, який має можливість посилити отриманий сигнал. В такому випадку доцільно задіяти в роботу вже перевірені моделі адаптерів. Наприклад, пристрій NetStick7 , доповнене антеною, що гарантує посилення 5dB. В такому випадку, при сприятливих умовах, можна домогтися максимально наближеного до кабельного підключення рівня сигналу по стабільності роботи.

Плейлист IPTV для тюнера Т2

Наявність стабільного Інтернету - це половина успішного налаштування IPTV.

Решта 50% дісталися робочому списку Параметри. У цьому випадку варто розглянути найактуальніший серед користувачів питання: де можна скачати плейлист IPTV для Т2?

Варто пам'ятати про те, що є два варіанти таких плейлистів - це платні і безкоштовні версії. Більшість плейлистів мають розширення m3u .

В якості безкоштовного плейлиста прийнято використовувати пропозиції від вашого інтернет провайдера або ж кабельного телебачення. Однак тут ми маємо обмеження по локації.

До першого варіанту також відносяться всілякі піратські копії, яких більш ніж достатньо в мережі Інтернет. Як правило, їх відшукати досить легко - для цього вводимо в пошуковий рядок Google відповідний запит.

Запропоновані плейлисти можуть бути розраховані відразу на кілька сотень різних каналів, які відрізняються тематикою і спрямованістю. Як приклад можна скачати перший список, який попадається нам на очі, і знайомимося з представленими каналами. Тут запропоновані спортивні канали та канали розважального типу, які можуть транслюватися в стандартній роздільній здатності або в HD якості.

Після того, як ви завантажили даний плейлист, його рекомендується перевірити на комп'ютері, наприклад, використовуючи програму VLC.

Однак такий варіант має масу недоліків - починаючи від незаконність даного методу і, закінчуючи стабільністю роботи в цілому. Дуже часто трапляються ситуації, коли при перегляді певної телепередачі, плейлист «вибиває» і він перестає транслювати. Щоб виправити цю ситуацію, користувач повинен знову заходити в Інтернет і відшукувати більш свіжий список з каналами. На це йде чимало часу і терпіння.

У випадку з платними варіантами все трохи по-іншому. Їх головна перевага полягає в стабільній роботі. Однак не кожен плейлист, запропонований у продажу, відноситься до категорії «офіційних». Наприклад, користувачі чули про таких сервісах, як Edem.TV або Itv, де представлений великий список різних каналів. Але легальність цих каналів під великим знаком питання.

У список перевірених і офіційних сервісів входять:

  • Megogo;
  • Trinity TV;
  • Sweet.tv;
  • Tega telecom та інші.

Налаштування IPTV на Т2 тюнер.

Щоб завантажити обраний плейлист IPTV на Т2 тюнер, потрібно виконати наступні кроки:

Завантажити плейлист IPTV на флешку.

Як завантажити плейлист IPTV на флешку? Досить просто, знаходимо необхідний нам плейлист в мережі Інтернет. Викачуємо плейлист на комп'ютер або в пам'ять мобільного гаджета. Після цього за допомогою провідника або файлового менеджера комп'ютера переносимо на флешку ТЛТ інший USB накопичувач.

Підключити USB-флешку до Т2 тюнера.

Після це приєднуємо флешку до Т2 приставці. Для зручності краще використовувати роз'єм, розташований спереду тюнера. Роз'єм, розташований позаду, прийнято використовувати для підключення Wi-Fi адаптера.

Завантажити плейлист IPTV в Т2 приставку.

Для того, щоб завантажити плейлист в Т2 приставку потрібно в меню вибрати «Інтернет - IPTV». Після цього натискаємо на синю кнопку на пульті - в модальному вікні необхідно вибрати файл зі списком IPTV каналів.

Все зроблено - список каналів доданий в пам'ять ресивера. Телевізор готовий до перегляду передач.

Як видалити плейлист IPTV на Т2

Якщо виникло бажання видалити старий m3u плейлист - він не працює, застарів або плануєте завантажити новий, то таку процедуру можна виконати через Меню Ресівера.

Для цього перебуваючи в розділі IPTV потрібно перейти на список каналів. Коли за допомогою курсору вибрати якийсь канал, то з'являється під списком каналів зелена кнопка Clear playlist. Це означає, що при натисканні на «зелену» кнопку на пульті д / у список очиститься, тобто буде видалений.