Новий пакет «Кругозір» в послузі XTRA TV

30 червень 2016

З 01.07.2016 запускається новий пакет «Кругозір» в послузі XTRA TV .

У пакет буде входити 9 каналів :

    
 • National Geographic;
 •   
 • Nat Geo Wild;
 •   
 • History;
 •   
 • Viasat Explore;
 •   
 • Viasat History;
 •   
 • Viasat Nature;
 •   
 • Travel Channel;
 •   
 • Food Network;
 •   
 • Fine Living.

Вартість пакета - 49 грн / міс .

Також, нагадуємо вам про те, що Xtra TV можна дивитися і на мобільних пристроях: телефонах / планшетах. Для цього необхідно всього лише завантажити додаток, і авторизуватися - ввести логін і пароль. Де логін: особовий рахунок, пароль - зможе дати оператор колл-центру (потрібно обов'язково передзвонити в колл-центр для його отримання).

У додатку Xtra TV у вас є можливість зупиняти прямий ефіру на TV-паузу до 10 хвилин або переглядати програми в автоматичній TV-записи телеканалів на 7 днів.

Параметри настройки

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Телеканал Супутник Частота (МГц) Поляризація Символьна швидкість (Ксимв / с) FEC Модуляція Компресія Дозвіл
National Geographic Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Nat Geo Wild Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Travel Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Viasat Explore Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Viasat Nature Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Viasat History Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
History Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Fine Living Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD
Food Network Astra 4A (4.9 ° E) 11747 V (верт.) 30000 3/4 DVB-S2, 8PSK MPEG-4 SD

Тематика телеканалів пакету «Кругозір».

National Geographic - Американський телеканал, що транслює науково-популярні фільми виробництва Національного географічного товариства США. Канал транслює документальні фільми, основний зміст яких найчастіше має відношення до науки, природі, культурі та історії.

Nat Geo Wild - Телеканал про дику природу, навколишнє середовище та дивні істоти, що живуть на Землі. Останній канал, створений спільно з National Geographic Society і News Corporation. Канал вперше з'явився в Гонконгу 1 січня 2006 року та на даний момент транслюється в 22 країнах світу, в тому числі у Великобританії, Туреччини, Ірландії, Румунії, В'єтнамі, Росії, Польщі та Україні.

History - Міжнародний багатомовний супутниковий і кабельний телеканал. Канал спеціалізується на показі різних документальних фільмів історичної тематики, має регіональні варіації для США, Канади, Скандинавських країн, Латинської Америки, Східної Європи, Азії.

Viasat Explore - Телевізійний канал, заснований компанією Modern Times Group і показує документальні фільми про тварин, екстрім, пригоди, подорожі і технологіях. Почав мовлення в січні 2002 року в Швеції, Данії, Норвегії та Фінляндії. 1 листопада 2003 року канал запущений на Україні, в Росії, Казахстані, Естонії, Латвії, Литві, Молдавії, Білорусії, Угорщини, Польщі, Румунії та Болгарії. У 2006 році всі кабельні оператори Сербії і його супутникової платформи «Total TV» почали трансляцію цього каналу.

Viasat History - Унікальний канал, присвячений історії. Новий погляд на події від античності до современності.Історія повторюється і створюється сьогодні. Історія світу - це історія кожного з нас! Телеканал Viasat History - етоотлічная альтернатива підручників з історії і сухим фактам.

Viasat Nature - Канал Viasat Nature розкриває найкращі якості в кожному з нас - доброту, уважність, любов до тварин і розуміння того, як живе навколишній мір.На каналі Viasat Nature Ви і Ваша сім'я дізнаєтеся про природу всіх куточків землі. Висока якість технологій зйомок перенесе Вас в світ небезпечних хижаків і беззахисних ссавців. Зворушливі сюжети про різні етапи життя «братів наших менших» розширять Ваше уявлення про природу.

Travel Channel - Телеканал представляє ексклюзивні, цікаві, інформативні та практичні програми про найрізноманітніших подорожах по всьому світу, від простих походів і екологічних турів до розкішних круїзів.

Food Network - Пропонує новий підхід до передачам про їжу, роблячи акцент на найсміливіших і розважальних проектах в цьому жанрі. Це нетиповий кулінарний канал. Один з найбільш швидкозростаючих брендів, що входять в категорію розважальних каналів у Великобританії і на території Європи, Близького Сходу і Азії. Це канал, бібліотека якого наповнена програмами, які отримали безліч нагород на різних тематичних конкурсах.

Fine Living - Телеканал про стиль життя, адресований жіночої аудиторії. Тематика передач: благоустрій будинку та ландшафтний дизайн, мода і події світського життя, подорожі, кулінарія, фітнес, догляд за дітьми.