НТВ Плюс Україна - список каналів і параметри їх налаштування.

20 листопада 2013

НТВ Плюс Україна - список каналів і параметри їх налаштування.

НТВ Плюс - популярний оператор платного ТБ не тільки в Росії, але і по всьому СНД. Не є винятком і Україна. У даній статті наводимо перелік каналів, пакетів та налаштування для прийому НТВ Плюс.

НТВ Плюс - популярний оператор платного ТБ не тільки в Росії, але і по всьому СНД. Не є винятком і Україна.

Низька ціна і величезна кількість телеканалів різної тематики - все це сприяє залученню більшої кількості нових абонентів НТВ Плюс Україна.

Трансляцію своїх каналів НТВ Плюс виробляє з супутника Eutelsat W4, W7 (36 ° E), сигнал поширюється в кругової поляризації. Отже у Вас повинна бути встановлена супутникова антена відповідного діаметру і конвертор для прийому сигналу кругової поляризації. З картою покриття і рекомендованим діаметром супутникової антени можна ознайомитися на сайті
.

У таблиці наводимо перелік телеканалів з настройками і їх вартість.

   

Вартість пакетів каналів прив'язана до російського рубля. Оплату проводити в гривні за курсом на день внесення абонплати на особовий рахунок.

Більш точну вартість абонплати в гривні можна подивитися на сайті офіційного партнера НТВ Плюс -
.
Невід'ємним сервісом для абонентів є надання телепрограми як на самому терміналі, так і на сайті компанії НТВ +:
.

Продуманий «офіс абонента» або, як його ще називають, особистий кабінет на сайті НТВ Плюс дозволяє стежити за станом балансу особового рахунку, отримувати інформацію про діючу підписці, замовляти фільми, а також змінювати підписку.

Слід зазначити, що компанія НТВ-ПЛЮС, гарантує перегляд своїх телеканалів, тільки на рекомендованому обладнанні. Список рекомендованої обладнання постійно поповнюється і зробити оптимальний вибір Вам допоможуть наші менеджери.

Чекаємо Ваших замовлень!