Огляд Openbox A7 4K IPTV: фільми, IPTV, ігри і маса розваг

11 лютого 2020

Хочете дивитися на телевізорі 4К відео з 50-60fps, телебачення через інтернет за технологією IPTV або грати в Шуттер на максимальних налаштуваннях графіки і при цьому не переплачувати? Тоді вам необхідна Смарт ТВ приставка на Android з доступним процесором Amlogic S905X. У минулому 2019 році вийшло багато моделей приставок на різних ревізіях цього процесора, але сьогодні героєм нашої розповіді стане доступна модель Смарт ТВ Боксу A7 від бренду Openbox.


Познайомитися з характеристиками, відгуками, а також купити Android ТВ бокс можна ТУТ.

Пульт управління краще відразу замінити на аэропульт с голосовим пошуком, можна навіть на моделі з підсвічуванням.

Комплектний пульт управління без вбудованого гіроскопа хоч і адаптований під меню, не так зручний, як аеропульт. До того ж в ньому відсутня голосовий пошук. Тому рекомендуємо, якщо зважитеся купити цей ТВ бокс, відразу придбати один з пультів - аеропульт. Живлення в пульті стандартно - від 2 батарей AAA.

Корпус Smart TV Box Openbox A7 виконаний з пластика чорного кольору. Зверху розташована напис і дизайнерське рішення з гратами. Пластик матовий, але відбитки пальців збирає не сильно. Згодом там будуть, можливо, і подряпини від протирання пилу.

На зворотному боці знаходяться вентиляційні отвори для виведення тепла від нагрівання процесора. З боків вентиляційних отворів немає. Тут же є 4 ізолонових ніжки, які дозволяють Openbox A7 стійко стояти на поверхні і не ковзати. Отворів для кріплення на задній стінці немає.

У правій частині маємо два роз'єми USB для підключення різних пристроїв. При цьому відстань між ними дозволяє одночасно задіяти обидва порту навіть для великогабаритних аксесуарів. Однак, кількість USB портів в даному ТВ боксі не радує, т. К. Їх всього лише 2.

При відсутності Bluetooth, наприклад, можна підключити тільки 2 геймпада, наприклад.

На задній стороні маємо:

  • роз'єм живлення 5В 2A,
  • мережевий порт LAN,
  • аналоговий вихід Long Mini Jack,
  • цифровий HDMI,
  • слот для карт розширення пам'яті типу MicroSD.

За передньою панеллю через невелике скляне віконце прихований приймач команд пульта дистанційного керування, а так же двоколірний LED-індикатор режимів роботи приставки. Синій колір - включено, червоний - очікування або сну режими.

Розбирання

Для розбирання Android TV box необхідно відклеїти 4 ніжки і відкрутити гвинти під ними. Розбирання Openbox A7 виявилася досить простий, хоча кришка мала невеликі засувки.

Усередині плата чиста, видно якість збірки. Зауважимо, що серед плати є кнопка скидання, доступ до якої є знизу через один з отворів для вентиляції.