Огляд нових моделей AirMouse - G20S Pro, G40S та WECHIP W2

2 серпня 2021

Сьогодні ми розглянемо три нові моделі 2,4 GHz Air Mouse з функцією голосового вводу.

Всі три мають опцію голосового вводу та підключаються за допомогою 2,4 GHz USB-адаптера, сумісні як з ПК, так і андроїд-пристроями, ПК, проекторами, ТБ та медіаплеєрами, що підтримують plug-and-play маніпулятори та не потребують додаткової установки драйверів.
Air Mouse G20S Pro та Air Mouse G40 досить схожі, мають цифровий блок, який в першу чергу оцінять ті, хто постійно дивиться IPTV. Для зручності користування медіаплеєром також додано кнопки перемотки та стоп\пауза, які в IPTV-плеєрі зазвичай дублюють також присутні тут кнопки перемикання каналів PG+/PG-. Працюють від 2х батарей ААА, мають режим енергозбереження, можливість регулювання швидкості курсора та автоматичне калібрування.

Air Mouse G20S Pro

Air Mouse G20 Pro вирізняється великими зручними кнопками, крім раніше згаданого цифрового блока тут також присутня підсвітка. Яскравість підсвітки нерегульована, але є можливість ввімкнути\вимкнути її за потреби.

Air Mouse G40S

Air Mouse G40S має вузькі продовгуваті кнопки та оригінальний вид - вже звичне нам кільце навігаційних кнопок виконане в формі квадрата з круглою кнопкою Ок по центру. Також незвичайне виконання кришки батарейного відсіку - вона повністю закриває нижню частину та більш комфортно розміщується в руці. Пульт має 33 програмовані кнопки, перемикання режимів ІЧ пульта та AIR Mouse виконується кнопкою Set.

Air Mouse Wechip W2  

Air Mouse WECHIP W2 - сама масивна з присутніх в огляді. Має вбудований АКБ, з однієї сторони клавіші керування аеромишкою, зі зворотної - клавіатура з кирилицею та невеличкий, але досить зручний тачпад. Таке розміщення сенсорної поверхні є цілком продуманим рішенням - не потрібно перевертати клавіатуру щоразу для зміни положення курсора. Крім керування курсором він вміє виконувати ряд команд - натискання лівої та правої кнопки миші, переміщення вверх/вниз по тексту, масштабування. Дана модель сподобається також тим, хто часто губить пульт - в USB-адаптер вбудована кнопка, при натисканні якої аеромиш подає звуковий сигнал, дозволяючи швидко знайти її.