Поміняйте місцями старий тюнер на Новий від Viasat та отримаєте можливість перегляду пакета «Престижний» протягом 4 місяців!

9 квітня 2019

З 01 квітня по 30 червня 2019 беріть участь в акції «Обмін» від Viasat - обмінюйте старий тюнер на тюнер Viasat і отримаєте можливість перегляду пакета «Престижний» протягом 4 місяців *!

Придбайте новий тюнер вартістю 1099,00 грн , і отримаєте можливість перегляду пакета «Престижний» протягом 4 місяців * в обмін на старий тюнер. Для цього потрібно купити новий тюнер Viasat за рекомендованою ціною 1099,00 грн, і при підключенні здати старий супутниковий тюнер (будь-якої моделі).

1) Купити новий тюнер Viasat за рекомендованою ціною 1099,00 грн, і при підключенні здати майстру старий супутниковий тюнер (будь-якої моделі). При активації оператору повідомлять, що Ви підключаєтеся по акції «Обмін», після чого буде активований акційний пакет «Престижний»

Або

2) Підключитися самостійно через Центр інформаційної підтримки і придбати тюнер з доставкою поштою. Старий тюнер будь-якої моделі потрібно відправити Новою поштою за адресою: 04107, г. Киев, ул. Половецька 3/42. При відправці обов'язково вкажіть ПІБ та контактний номер телефону. Після цього Ви зможете активувати акційний пакет «Престижний» за телефонами Центру інформаційної підтримки, повідомивши оператору номер квитанції Нової пошти, номер тюнера (необов'язково), ПІБ і телефон.

При активації Ви підключаєтеся по акції «Обмін», після чого буде активований акційний пакет «Престижний» .

По завершенні акційного промоперіода автоматично продовжується підписка на пакет «Престижний» за ціною 149 грн / місяць.

Ви зможете безкоштовно в будь-який час змінити свій пакет на інший актуальний пакет.

Більш детально про умови акції «Обмін» можна дізнатися у наших менеджерів.

* Перший місяць підключення і 3 (три) наступних повних місяці - мається на увазі період надання послуг, включаючи повні три календарних місяці плюс кількість днів надання послуги в першому місяці (до кінця місяця, незалежно від дати підключення послуги).