Співпраця

Основним напрямком діяльності нашої компанії є надання майданчика для реалізації Ваших товарів і послуг в номенклатурі устаткування призначеного для організації перегляду цифрового ТБ сигналу, відтворення аудіо та відео контенту, побудови домашніх мереж і систем відеоспостереження.

Ми знаходимося в постійному пошуку нових партнерів з різних країн і регіонів бажаючих продавати і популяризувати свою продукцію за допомогою нашого маркетплейса www.agsat.com.ua.

Постійно працюємо над популяризацією товарів представлених на сайті, розширенням асортименту і реалізацією інноваційних рішень сприяють зручному пошуку і вибору необхідних клієнтам товарів.

Якщо Ви зацікавлені в просуванні, популяризації, реалізації своїх товарів і послуг за допомогою нашого сайту, в номенклатурі близькою до вже поданої на маркетплейсе - запрошуємо Вас до співпраці.

У нас існує кілька програм для різних категорій партнерів: для постачальників і виробників продуктів і послуг, для продавців і монтажників обладнання, для власників магазинів, дропшіперов (dropshipping), докладніше про них Вам розкажуть наші менеджери, які зв'яжуться з Вами протягом декількох днів після заповнення Вами форми нижче:


Надіслати заявку на співпрацю