Час від часу багато власників смарт-приставок стикаються з різними неполадками в їхній роботі - пристрої можуть "зависати", переставати реагувати на пульт дистанційного керування або зовсім не вмикатися. І тоді закономірно виникає питання - що робити в такій ситуації і як повернути ТВ приставку до життя?

Здебільшого вирішенням подібних проблем є прошивка Смарт ТВ приставки на Android - процедура оновлення або повного перевстановлення її внутрішнього програмного забезпечення. У нас можна не тільки купити смарт приставку до телевізора і отримати її гарантійне обслуговування, а й оновити програмне забезпечення фахівцями з великим досвідом. Гарантуємо швидке та якісне виконання роботи за доступними цінами.

Вартість робіт із прошивання

Прошивка та налаштування андроїд ТВ приставок - це комплекс послуг з оновлення програмного забезпечення та оптимізації роботи smart TV пристроїв. Оновлення та зміна програмного забезпечення, а також подальше налаштування і встановлення популярних застосунків доступне, як для придбаних у нас приставок, так і для клієнтського обладнання. У деяких випадках ми виконуємо прошивку Android приставки альтернативним програмним забезпеченням.

У таблиці нижче представлений прайс-лист на основні види робіт з прошивки та налаштування Андроїд ТВ приставок:

Послуга

Вартість

Діагностика несправності

200 грн. або безкоштовно при замовленні інших послуг

Прошивка Андроїд ТВ приставки

Від 250 грн.

Прошивка альтернативним ПЗ

Від 250 грн.

Налаштування Андроїд ТВ приставки

Від 200 грн.

Ремонт Андроїд ТВ приставки

Від 300 грн.

Як видно, вартість базової прошивки Андроїд ТВ боксу починається від 250 гривень. Ціна залежить від складності та обсягу робіт. Ми гарантуємо професійний підхід і оптимальне співвідношення ціни та якості.

Причини, через які потрібна прошивка ТВ приставки

Давайте детально розглянемо різні неполадки в роботі смарт ТВ приставок, які сигналізують про необхідність їхньої прошивки - процедури оновлення внутрішнього ПЗ. Йтиметься про такі типові проблеми як відсутність завантаження приставки, збої із зображенням, постійні "зависання" і перезавантаження. Ми розберемо, в чому саме проявляються подібні симптоми і чому для їх усунення потрібно вдатися до перепрошивки ТВ боксу.

Приставка не завантажується і не реагує на дії

Однією з найпоширеніших причин, через яку потрібна прошивка ТВ приставки, є повна відсутність реакції та завантаження самого пристрою. У такому разі, як правило, спостерігається така симптоматика:

 • Приставка не виводить на екран робочий стіл, а залишається на заставці виробника (логотип або анімація) або на чорному/синьому тлі.
 • Пристрій повністю перестає реагувати на спроби перезавантаження за допомогою пульта або кнопки ввімкнення/вимкнення на корпусі.
 • На екрані висвічується статичний напис, наприклад, про тип моделі приставки або будь-яке повідомлення про помилку, після чого приставка зависає. Завантаження робочого столу та інтерфейсу користувача не відбувається.
 • У деяких випадках пристрій не реагує навіть на тривале натискання кнопки ввімкнення і повне вимкнення від електромережі. Індикатор живлення при цьому може горіти, але запуску приставки не відбувається.

Таке "зависання" ТВ боксу з відсутністю будь-яких реакцій на дії користувача зазвичай вказує на системну помилку, яку можна усунути тільки за допомогою прошивки або заводського скидання. Апаратна поломка при цьому малоймовірна.

Немає зображення або неполадки із зображенням

Ще однією поширеною проблемою, що вказує на необхідність прошивки, є різні несправності, пов'язані із зображенням на екрані телевізора. До таких симптомів належать:

 • Повна відсутність картинки при увімкненій і формально запущеній ТВ приставці. Пристрій може видавати характерні звуки ввімкнення, індикатор на корпусі горить, але зображення на екран не виводиться.
 • Виведення лише заставки з логотипом операційної системи (наприклад, стандартного робота Android) без подальшого завантаження робочого столу і додатків.
 • Поява спотвореного або "артефактного" зображення з прямокутними блоками, смугами, "снігом" та іншими візуальними дефектами, що не дають змоги нормально користуватися приставкою.
 • Нестабільна робота HDMI виходу - випадкові зникнення картинки, мерехтіння, порушення передачі кольору.

Подібні проблеми з відео можуть виникати через помилки в роботі графічного чіпа ТВ приставки, його драйверів або HDMI порту. Їх усунення можливе шляхом прошивки - або оновленням поточної прошивки, або встановленням альтернативної.

Інші неполадки в роботі ТВ приставки

Крім проблем із завантаженням і відображенням відео, бувають і інші збої в роботі ТВ приставок, які також можуть вказувати на несправність ПЗ:

 • Постійні "зависання" і "гальма" інтерфейсу під час використання приставки, особливо під час перегляду онлайн-відео або запуску ресурсномістких додатків. При цьому швидкість інтернет-з'єднання при перевірці виявляється достатньою.
 • Періодичні мимовільні перезавантаження пристрою або вильоти з працюючих додатків до робочого столу.
 • Нестабільна робота роз'ємів і портів - наприклад, зникнення звуку через HDMI або USB.

Також іноді приставка може повністю відмовлятися вмикатися - індикатор на корпусі світиться, але запуску системи не відбувається.

Подібні різноманітні збої в роботі ТВ приставки на базі ОС Android найчастіше викликані "неузгодженістю" між апаратними компонентами і програмним забезпеченням, що і вимагає вирішення за допомогою перепрошивки.

Підготовка до прошивки

Перед тим як приступити безпосередньо до прошивки ТВ приставки, необхідно точно визначити її модель і основні характеристики. Насамперед потрібно дізнатися точний номер моделі системної плати, який вказано безпосередньо на самій платі. Також важливо з'ясувати тип центрального процесора (наприклад, Amlogic s905x), модель wireless-чіпа, що відповідає за Wi-Fi, та інші важливі параметри. Їх потрібно буде враховувати під час подальшого підбору прошивки.

У деяких випадках необхідно здійснити розтин пристрою. Врахуйте, що після перепрошивки вся інформація буде безповоротно втрачена.

Підбір версії прошивки

На підставі отриманих даних про плату і компоненти ТВ приставки необхідно ретельно підібрати для неї максимально сумісну прошивку. Краще орієнтуватися саме на параметри "заліза", а не на маркування корпусу, оскільки реальна начинка ТВ боксів часто відрізняється від заявленої. Обрана прошивка повинна підтримувати конкретну модель процесора і Wi-Fi чіп для коректної роботи.

Підготовка обладнання та файлів

Перед початком прошивки потрібно підготувати весь набір необхідного обладнання та файлів:

 • кабель типу USB-USB для підключення приставки до ПК,
 • утиліту для прошивки на кшталт USB Burning Tool,
 • актуальні драйвери та завантажений заздалегідь файл з образом обраної прошивки.

Тільки за наявності всього цього можна безпечно приступати до процедури перепрошивки.

Вирішення можливих проблем

У процесі прошивки ТВ приставки через ПК можуть виникнути деякі помилки:

 • Не запускається сам процес прошивки. У цьому випадку потрібно перевірити надійність підключення USB-кабелю до комп'ютера і приставки. Спробувати підключити до іншого USB порту на ПК.
 • На певному етапі прошивка переривається з будь-яким повідомленням про помилку. Слід перевірити ще раз сумісність цієї прошивки з конкретною моделлю ТВ боксу, за необхідності вибрати альтернативну прошивку.
 • Прошивка проходить успішно, але приставка після перезавантаження працює некоректно. Ймовірно, виникли конфлікти з драйверами або якимись компонентами. Необхідно підібрати інший варіант прошивки.

Таким чином, у разі виникнення будь-яких помилок насамперед потрібно перевірити підключення приставки до ПК, сумісність обраного ПЗ і за необхідності спробувати альтернативні варіанти прошивки.