Радіоподовжувач "Вбудований-S Astrel"


Знятий з виробництва
115514

Опис Радіоподовжувач "Вбудований-S Astrel"

Комплект для перетворення звичайного ІК пульта в радіопульт складається з радіопередавача, що встановлюється в ПДУ і передавального команди управління по радіоканалу, і приймача, що приймає ці команди і перетворює їх назад в ІК-сигнали управління.

Значно поліпшені дальність дії і стійкість за рахунок застосування нового приймача цифрових потоків супергетеродинного типу.

Технічні характеристики:

      
  • Робочі частоти, МГц: 433,92, 423,22, 418.00, 407,30.
  •   
  • Потужність випромінювання передавача: 8 мВт.
  •   
  • Дальність дії радіоподовжувача: 30-100м *

* Примітка: дальність дії істотно залежить від правильної установки радіопередавача в пульті, помеховой обстановки в ефірі, рівня перешкод всередині конкретної моделі тюнера, наявності перешкод (особливо залізобетонних і металевих) на шляху поширення радіохвиль.

1. Передавач встановлюється під друкованою платою пульта дистанційного керування, поверхнею з маркуванням до друкованої плати, для чого необхідно зробити прорізи в поперечних ребрах жорсткості нижньої частини корпусу пульта.

2. Антенний провід згинається у вигляді знаку питання, верхня частина якого укладається у верхній частині корпусу пульта і фіксується скотчем. Антена повинна бути розташована якомога далі від найширших друкованих провідників друкованої плати пульта.

3. Провід живлення передавача припаиваются до місць припайки пружних контактів батарейного відсіку. & Laquo; Вхід & raquo; передавача підключається до колектора транзистора (ніжка, яка підключена до ІК - светодиоду). Інфрачервоний світлодіод пульта потрібно видалити або відключити, перерізавши доріжку на платі.

4. Для установки приймача на задній стінці корпусу тюнера необхідно просвердлити отвір діаметром 9.5-10 мм під антенне F-гніздо приймача і затягнути кріпильну гайку F- гнізда приймача для забезпечення електричного контакту корпусу приймача з корпусом тюнера, підключити антену. Приймач підключається відповідно до схеми. Харчування приймача може бути від 5 до 12 Вольт.

5. ІК світлодіод спрямований на фотоприймач всередині тюнера.

6. На деяких робочих частотах у Вашій місцевості можуть бути сильні радіоперешкоди, сильно зменшують дальність дії. У такому випадку рекомендується замінити радіоподовжувач на комплект з іншого робочої частотою.

7. Для збільшення дальності дії тюнер з встановленим приймачем рекомендується розташовувати подалі від джерел потужних радіоперешкод, таких як екрани телевізорів (особливо плазмових), монітори комп'ютерів, люмінесцентні лампи.


Останні відгуки про Радіоподовжувач "Вбудований-S Astrel"

Переглянуті товари
Радіоподовжувач "Вбудований-S Astrel" фото Радіоподовжувач "Вбудований-S Astrel"
Більше не випускається