Ctrl+click вибір декількох супутників

Посилання з вибраними супутниками

Установникам

Чим може бути корисний сервіс AGSAT.SatDirect для установників супутникового телебачення?

Не виїжджаючи на потенційний об'єкт установки, є можливість оцінити забудову і рельєф, що оточують місце установки, і найголовніше - оцінити видимість конкретних супутників з певної точки будинку.

Наприклад, за інформацією клієнта можна визначити, на яку сторону світу виходять вікна його квартири, і за допомогою AGSAT.SatDirect зрозуміти, чи можлива установка за вікном квартири або потрібно винесення антени на дах.

Також є можливість скопіювати в буфер посилання з вибраною точкою і вибраними супутниками для передачі іншій людині. Він побачить у себе в точності таку ж картинку.

Це дозволить заощадити час і, що важливо, гроші.

Любителям супутникового ТБ

Для початку Вам потрібно визначитися, які телеканали і сервіси Ви бажаєте приймати.

Виходячи з вподобань виберіть супутники зі списку, на які треба направити антену (використовуйте клавішу «CTRL» для вибору декількох супутників).

Після цього введіть адресу планованої установки і натисніть кнопку «Знайти».

Маркер переміститься за вказаною Вами адресою. Відкоректуйте масштаб, переміщаючи повзунок по вертикальній масштабній лінійці (або обертанням коліщатка мишки). Для точного позиціонування перетягніть маркер курсором мишки.

Сервіс AGSAT.SatDirect покаже Вам напрямок на супутники, що цікавлять, і допоможе оцінити наявність перешкод на шляху сигналу (будівлі, дерева).