75 відгуків про Openbox AS4K 3.40


Openbox AS4K - новий супутниковий ресивер від компанії Openbox з підтримкою вихідного дозволу 3840 x 2160 точок ( 4K UltraHD ). Ресивер працює під управлінням операційної системи Android 7.0 Nougat .

Ресивер розроблений на базі потужного сучасного процесора Hisilicon Hi3798Mv200 від Huawei, здатний приймати сигнал з транспондерів DVB-S / S2 з декомпресією MPEG-2 / MPEG-4 H .264 / HEVC, а також H.265 / AVS / VC-1. Кодек H.265 HEVC потрібен для повноцінної підтримки 4К (2160p) контенту. Для стабільної роботи додатків в ресівері закладено 8Гб флеш-пам'яті типу eMMC і 1 Гб ОЗУ типу DDR4. Також в ресівері реалізована сумісність з High Dynamic Range (HDR) 10bit і Hybrid Log Gamma (HLG).

Openbox AS4K оснащений вбудованим Wi-Fi модулем, обладнаний слотом для карт умовного доступу. Також є інтерфейси для підключення зовнішніх накопичувачів - 2 USB порту (в т.ч. версії 3.0), Micro SD для карт пам'яті. Зовнішні накопичувачі знадобляться для запису прийнятих телепередач, функції відкладеного перегляду таймшифт, для відтворення з них будь-якого медіаконтенту. Порт USB 3.0 дозволить з максимальною швидкістю передати великі файли.

Комутацію до телевізора можна виконати за допомогою цифрового TV OUT і аналогового A / V OUT роз'ємів. TV OUT сумісний з HDMI 2.0, який здатний передавати сигнал з роздільною здатністю до 3840x2160p (4K Ultra HD) 60fps.

За мультимедійну частину в ресівері відповідає вбудований плеєр KODI , він здатний виводити контент з роздільною здатністю 4K 60 fps. Мультимедійний центр KODI (колишня назва XBMC) - це додаток зі зручним інтерфейсом і широкими можливостями. На ньому комфортно переглядати локальне та мережеве відео, фотографії і слухати музику і радіо. Величезна кількість різнопланових аддонів (add-on) дозволить реалізувати навіть самі амбітні фантазії.

100Mbit Ethernet порт є прекрасною альтернативою вбудованому модулю бездротового з'єднання і дозволяє підключитися до таких популярних сервісів, як YouTube, IPTV, Internet TV, Torrent Player, веб-браузерів і т.п. Також на ресивер можна встановити понад мільйон додатків з Google Play Market. Для тих користувачів, у яких немає доступу до високошвидкісного кабельного інтернету можливо організувати доступ за допомогою Wi-Fi.

Інтерфейс супутникового прийому Openbox AS4K зручний і простий в налаштуваннях і роботі, він повторює інтерфейс з моделей Openbox серії SX , AS1, AS2. У ресівері реалізована можливість одночасного запису трьох каналів, а так само цілого транспондера TS.

До Openbox AS4K можна підключити Bluetooth клавіатури, оптичні або аеромиші, навушники. Це допоможе отримати набагато більше задоволення від тисяч різноманітних додатків, в тому числі ігор, з підтримкою контролерів.

Окремо варто звернути увагу на можливість організувати прийом ефірного телебачення на ресівері за допомогою USB DVB-T2 пристрої, а також підключення до IPTV, OTT, VoD та інших сервісів, за умови стабільного каналу Інтернет.

Хороша якість зображення на пару з високою чутливістю вхідного тюнера, і все це, обрамлене широкими мультимедійними можливостями Android, стане візитною карткою Openbox AS4K.