191 відгук про uClan Ustym 4K PRO 3.69


Доступне надвисокий якість зображення і сучасні технології з uClan Ustym 4K PRO.

Нова модель комбо-ресивера uClan Ustym 4K PRO ідеально поєднує сучасні технології, потужну апаратну базу і доступну ціну - все це дозволить оцінити чудову якість зображення з роздільною здатністю до 3840x2160p (4K Ultra HD). Підтримка технологій High Dynamic Range (HDR) і Hybrid Log Gamma (HLG) зробить зображення ще більш насиченим і контрастним.

UClan Ustym 4K PRO дозволяє відчути атмосферу захоплюючих фільмів, захоплюючих спортивних трансляцій і розважальних телешоу, прийом яких можливий не лише зі « супутника », а й в цифровому ефірі або кабельної мережі. Новинка здатна обробляти не тільки DVB-S2 стандарт, а й сучасний DVB-S2X, що, безсумнівно, привносить додаткові технологічні можливості і функції.

Широкі мережеві можливості закладені у вбудованому гігабітному порту і дводіапазонного Wi-Fi модулі, такий набір дозволить не обмежувати себе, як типом, так і швидкістю з'єднання, а сам ресивер використовувати, як IPTV приставку при підключенні до домашньої мережі або інтернет.

Продуктивність і функціонал.

За чуйність і неймовірну швидкість роботи uClan Ustym 4K PRO відповідає сучасний і потужний 64-розрядний 4-х ядерний процесор Hisilicon Hi3798MV200 від Huawei, спільно з 1 Гбайт оперативної пам'яті і сховищем швидкісний незалежній пам'яті eMMC ємністю в 8 Гбайт. Покращені характеристики обробки зображень спрямовані на підвищення деталізації, чітку передачу динамічних сцен і опрацювання кожної деталі.

Операційна система Linux створює широкі можливості по управлінню ресивером - доступні іміджі від різних команд розробників, можна встановити плагіни істотно нарощують можливості ресивера.

Ресивер підтримує функцію « Сліпого пошуку », що забезпечить автоматичний пошук транспондерів, яких немає в пам'яті ресивера. Подальшу обробку знайдених теле- і радіоканалів зручно виконувати з комп'ютера програмою dreamboxEDIT.

Підключення до телевізорів і периферійних пристроїв.

Розробники ресивера подбали про розкішний набір комутаційних портів. uClan Ustym 4K PRO оснащений роз'ємами для підключення до різних поколінь аудіо-відео пристроїв:

  • AV - аналоговий аудіо-, відеовихід для застарілих моделей телевізорів;
  • HDMI 2.0 - вихід з роздільною здатністю до 3840x2160p для підключення до сучасних телевізорів;
  • S / PDIF - оптичний вихід для виведення цифрового звуку на домашній кінотеатр, AV-ресивер тощо.

Порти USB версій 2.0 і 3.0, SD Card розраховані для підключення флешок, карт пам'яті або зовнішніх дисків, а також USB 3G модема.