AGSAT.T2Map: онлайн-помічник у виборі антени для DVB-T2 телебачення

Правильний вибір антени для прийому сигналу ефірного цифрового телебачення стандарту DVB-T2 безпосередньо впливає на якість телевізійного зображення. На вибір антени впливають безліч факторів, основні з яких:

  • відстань до телевежі;
  • потужність ретранслятора і радіус покриття сигналом;
  • природний ландшафт та забудова в місці установки антени.

Наш онлайн-помічник AGSAT.T2Map покликаний допомогти у виборі Т2 антени. Сервіс аналізує рівень ефірного сигналу стандарта DVB-T2 в місці установки антени, відштовхуючись від потужності ретранслятора та радіуса його покриття, відстані до телевежі та ландшафта.

Дані онлайн-помічника носять рекомендаційний характер, в разі питань варто звернутися за консультацією до наших менеджерів.

У більшості випадків установка зовнішньої телевізійної антени буде більш виграшною, ніж кімнатної. У разі слабкого сигналу додаткова установка підсилювача дозволить підвищити рівень сигналу, що вплине на якість телевізійної картинки. Варто врахувати, що подача живлення на антенний підсилювач здійснюється або від DVB-T2 тюнера, або від зовнішнього джерела живлення. Вбудований тюнер в телевізорі не подає живлення на ефірну антену через телевізійний кабель.