Підсилювач T2 Electro Tec


В наявності Ціна:
89 грн
Доставка
 • по Києву: 100 грн.
 • по Україні: відповідно до тарифів перевізника
Оплата
 • безготівкова за рахунком
 • готівкою при отриманні товару
Гарантія
 • 1 місяці(в)
 • обмін/повернення товарів протягом 14 днів
116382
 • 25 березня 2019 15:00

  Класний підсилювач. З антенною ENERGY "Феномен Т2" - 15 dBi б'є 40 км до вишки з 100% якістю і сигналом. Тюнер world vision t64lan. - Рекомендую до покупки!

  Достоинства: Легко мотується, Якість сигналу

  Недостатки: їх не має.


Опис Підсилювач T2 Electro Tec

Підсилювач T2 Electro Tec призначений для поліпшення прийому сигналу дециметрового і цифрового T2 діапазону хвиль в зоні перешкод або значно віддаленій від джерела, а також для компенсації втрат при великій довжині кабелів або одночасному підключенні до декількох прийомним пристроїв.

Пристрій є прямим конкурентом підсилювачів з конструкцією у вигляді плат, встановлюється в розрив коаксіального кабелю в безпосередній близькості від антени, але має великі переваги у відсутності необхідності наявності окремого джерела електроживлення і герметичний корпус, стійкий до атмосферних впливів.

Монтаж здійснюється за допомогою F-штекерів (« тато » - до антени, « мама » - до приймача), потім включається подача живлення 5В в настройках тюнера і виріб починає виконувати своє завдання з посиленням до 20 дБ і стороннім шумом не більше 4 дБ.

Якщо перед вами стали проблеми отримання якісного зображення через вищевказаних причин, підсилювач DVB-T2 ElectroTec стане їхнім надійним і недорогим рішенням.


Характеристики Підсилювач T2 Electro Tec

Тип товару: Підсилювач для ТБ антени
Робочий діапазон частот: 470-862 МГц
Коефіціент посилення: 20 дБ
Коефіцієнт шуму: не більше 4 дБ
Напруга живлення: 5 У
Пропуск живлення: Ні
Вхідний опір: 300 Ом
Вихідний опір: 75 Ом
Конструкція: Діжка

Останні відгуки про Підсилювач T2 Electro Tec

 • 24 квітня 2021 13:10

  Покупал два таких усилителя для антенн "Волновой канал". Работой их доволен. Исправьте пожалуйста в характеристиках входное сопротивление не 300 Ом, а 75 Ом. т. к. для 300 Ом. нужно совсем другой разъем, кабель или согласующий широкополосный трансформатор на ферритовом кольце и т. д.

  Достоинства: Свою функцию выполняет

  Недостатки: Не обнаружил

 • 13 березня 2021 17:24

  Для польської антени підійде ?????

Читати усі (33) відгуки

Переглянуті товари