USB Flash Silicon Power Touch T01 8Gb


114138
 • Артем

  прошивка для openbox s2hd
  15 січня 2014 13:28

  Добрый день Агсат,если я у Вас куплю флешку,Вы мне скините пожалуйста на неё последнюю прошивку для ОпенБоксаS2hd,чтоб уменя работал эмулятор.Спасибо,я услугу оплачу


Опис USB Flash Silicon Power Touch T01 8Gb

Мініатюрний USB-накопичувач Silicon Power Touch T01 ємністю 8 Гб є самим мініатюрним USB-накопичувачем в лінійці продуктів компанії Silicon Power.

Невеликі габарити «флешки» дозволяють їй зручно розташовуватися в USB роз'ємі, не заважаю сусіднім пристроям, підключеним до інших USB роз'ємів. Так, підключена «флешка» майже повністю ховається в USB-роз'ємі, залишаючи зовні близько 1 см свого корпусу.

Такі розміри роблять його дуже зручним при використанні в сучасних супутникових ресіверах - швидкості запису / читання з запасом вистачає для збереження і перегляду відео прямо з накопичувача в HD-якості, а великий обьем дозволяє записувати відео на протязі декількох годин.

Через мініатюрні розміри флешка зовсім не заважає сусіднім Роз'єм, які досить часто розташовані дуже близько, а також в деяких ресіверах поміщається під передньою захисною кришкою, що робить її використання ще зручніше.

Накопичувач можна залишати в USB-роз'ємі ноутбука при транспортуванні, це зменшує ймовірність його втрати або поломки, що часто трапляється з повнорозмірними флешками. Використання металу в корпусі SP Touch T01 дозволило добитися не тільки стильного вигляду, але і отримати високу ступінь захисту - ударостійкий корпус захищений від пилу і бризок води.

Разом з Silicon Power Touch T01 Ви отримуєте також доступ до програми SP Widget, яка дозволить зробити резервні копії важливих документів, контактів, копіювати і шифрувати дані, блокувати комп'ютер за паролем, часу або флеш-накопичувача.

Характеристики:

 • інтерфейс USB 2.0;
 • обьем накопичувача: 8 Гб;
 • пропускна здатність інтерфейсу 480 Мбіт / сек.
 • Розміри (ШхВхГ) 24.7x13.8x4.6 мм;
 • вага: 2.6 г.;
 • Колір: чорний;
 • діапазон робочих температур: 0 ~ 70 ° C.

Останні відгуки про USB Flash Silicon Power Touch T01 8Gb

 • Re: прошивка для openbox s2hd
  15 січня 2014 17:10

  Можем записать, услуга бесплатная. Можете скачать сами здесь -

  (на сайте необходима регистрация)

 • прошивка для openbox s2hd
  15 січня 2014 13:28

  Добрый день Агсат,если я у Вас куплю флешку,Вы мне скините пожалуйста на неё последнюю прошивку для ОпенБоксаS2hd,чтоб уменя работал эмулятор.Спасибо,я услугу оплачу

Переглянуті товари
USB Flash Silicon Power Touch T01 8Gb фото USB Flash Silicon Power Touch T01 8Gb
Більше не випускається