2 червня буде оновлення ПЗ з супутника EutelsatW4 (Триколор-ТВ)

28 травня 2008

Процедура оновлення ПЗ ресіверів розпочнеться 2 червня 2008 року. Рекомендується провести оновлення всім абонентам, які приймають сигнал за допомогою приймачів DRE-4000, DRE-5000, а так само General Satellite DRE-7300. Нове ПЗ направлено на вдосконалення якості роботи приймачів, а так само на впровадження додаткових сервісів ТВ-чату і ТБ-пошти. Новими сервісами зможуть користуватися власники цих приймачів, що підключилися платний пакет каналів. Ця послуга буде надаватися безкоштовно.
Нове програмне забезпечення буде завантажено з супутника. Перш ніж проводити оновлення, обов'язково дочитайте інструкцію до кінця. Ні в якому разі не вимикайте ресивера до закінчення поновлення! В іншому випадку можливий вихід ресивера з ладу!
Версія програмного забезпечення до поновлення відповідає 1.2.хх. Після завершення оновлення цифри повинні змінитися на 2.0.100.

Для оновлення ПЗ ресивера необхідно виконати наступні дії:
1.Включіте ресивер.
2.Переключіте ресивер на один з каналів 27 транспондера: Інфоканал, Перший, Росія, НТВ, Культура, ТНТ, Спорт, Вести, П'ятий, Рен ТВ, Зірка, ДТВ, ТВЦ, Муз ТВ.
3.Через кілька секунд на екран виведеться повідомлення про необхідність оновлення ПЗ.
4. Після згоди на оновлення на екран почнуть виводитися службові повідомлення про процес оновлення програмного забезпечення ресивера. Процедура займе близько п'яти хвилин.
5. Після закінчення оновлення ПЗ ресивер перезавантажиться і ввімкнеться на Інфоканале «Триколор ТВ». Тепер можна зайти в статус приймача і переконатися, що версія програмного забезпечення змінилася на 2.0.100
На цьому оновлення ПО ресивера завершено, і він готовий до подальшої роботи.

Джерело - //forum.tricolor.tv/viewtopic.php?t=5905