Amiko SHD-8900 Alien. Мультимедійні та мережеві можливості ПО Enigma 2

1 червень 2011

Amiko SHD-8900 Alien. Мультимедійні та мережеві можливості ПО Enigma 2

У заключній, четвертій частині огляду, ми познайомимося з мультимедійними і мережевими можливостями ресивера Amiko Alien при роботі під управлінням Enigma2.

Якщо повернутися до позитивних сторін, то мультимедійні можливості ПО Enigma 2 можна назвати унікальними. Наявний медіаплеєр не тільки відтворює буквально всі наявні в даний час формати аудіо-, відеофайлів і фотографій, але також включає і вбудований програвач DVD. Таким чином, на SHD-8900 можна дивитися не тільки супутникове телебачення або слухати супутникове радіо, але також включити і DVD-фільм, за умови, що вміст диска було попередньо вилучено та зберігається на зовнішньому жорсткому диску або флешці USB.

меню Amiko SHD-8900 Alien

Практично необмежений список плагінів, які можуть бути завантажені безкоштовно з Інтернету, є невід'ємною частиною ПО Enigma 2. З цими програмними доповненнями, можна додати до вашого супутникового приймача всілякі функції, починаючи від звичайних відеоігор і поточних метеозведень до емуляторів.

меню Amiko SHD-8900 Alien

Все що необхідно - це ваш ресівер і доступ до Інтернету.

Оновлення програмного забезпечення завантажуються і встановлюються також через Інтернет, так що вам більше не знадобляться модемні кабелі та персональний комп'ютер для установки нової версії операційної системи вашого супутникового приймача.

Нам особливо сподобалася можливість повної настройки екранного меню приймача на програмному забезпеченні Enigma 2 під свій особистий смак. Можна завантажити з Інтернету асортимент скінів (попередньо створених дизайнерських оформлень), а потім активувати їх на приймачі. Так що якщо ви не повністю задоволені дизайном вашого екранного меню, ви можете вільно переглянути наявні альтернативи і змінити поточний скін на новий. Ми вважаємо, що наявне велике розмаїття задовольнить будь-який смак.

Всеосяжна мережева інтеграція кращого супутникового приймача Аміко підсумовується винятковою функцією платформи Enigma 2 - розгорнутим веб-інтерфейсом для віддаленого доступу до приймача з будь-якого місця, що має доступ до Інтернету. Щоб підключитися до Amiko SHD-8900 у вас вдома, все, що потрібно - це ввести його IP-адресу в адресний рядок будь-якого веб-браузера. І, незалежно від того, де ви знаходитесь, ви отримаєте доступ до основних функцій як, наприклад, перемикання каналів, додавання таймера запису, відправлення повідомлення супутникового приймача і так далі.

Якщо вам необхідний доступ до функціонала, що не реалізованому в веб-інтерфейсі, ви завжди можете висвітлити віртуальний пульт ДУ і, натискаючи необхідні кнопки на екрані, використовувати його замість справжнього пульта, що залишився вдома. Так як це можна зробити практично звідусіль, можна легко підключитися до ресивера з відпустки, якщо потрібно, змінити якісь налаштування, і повернути його назад в режим очікування - все за допомогою парочки натискань кнопки миші!

До речі про режим очікування: незалежно від того, яка операційна система активна (Spark або Enigma 2), Amiko SHD-8900 завжди пропонує або нормальний режим очікування, або режим глибокого очікування. Дивлячись на діаграму споживання, разюче велика різниця в споживанні електроенергії між двома режимами.

меню Amiko SHD-8900 Alien

Amiko SHD-8900 - це дуже добре зібраний супутниковий приймач високої чіткості (HDTV) з функцією PVR, з апаратним забезпеченням високої якості і укомплектований двома різними операційними системами. Користувачі можуть визначити, яка платформа краще задовольняє їх вимоги і пропонує можливості, які дійсно бажані і необхідні.

Ми протестували обидві платформи, і можемо порекомендувати обидві, так як жодна з них не мала очевидних недоліків. Вони виглядають абсолютно різними, але зручні в користуванні і чудово підійдуть всієї сім'ї. З форматом виведення відеосигналу 1080p через HDMI, цей приймач буде хорошим вибором навіть для майбутніх стандартів трансляцій високої чіткості (HDTV).

Огляд підготовлений за матеріалами журналу