Amiko SHD-8900 Alien. Огляд супутникового ресивера.

1 червень 2011

Amiko SHD-8900 Alien. Огляд супутникового ресивера.

Перша частина огляду популярного супутникового ресивера Amiko SHD-8900 Alien.

Зовнішній вигляд і роз'єми

У наші дні широке застосування отримали супутникові ресивери на базі ОС Linux, і це легко пояснити, дивлячись на все характеристики і опції, які вони пропонують. Такий розвиток не може не радувати. Ми, в «ТЕЛЕ-сателлайт», бачимо величезний потенціал Linux, який так і чекає застосування новаторськими компаніями.

Угорська Karmacom з власною маркою Amiko - одна з компаній, яка робить ставку і покладає великі надії на Linux. Новітній ресивер компанії Amiko SHD-8900 Alien містить особливу родзинку - дві операційні системи в одному корпусі!

Amiko SHD-8900 Alien

Але давайте поки не будемо захоплюватися операційною системою Linux, а подивимося спочатку на сам супутниковий приймач. Розпакувавши його, ми відразу помічаємо, наскільки малий його корпус. Розміром всього 22 х 16 х 4 см, він знайде місце навіть в найменшому (або, якщо на те пішло, самому заповненому) шафі або телевізійної стійці у вітальні.

  Amiko SHD-8900 Alien коробка

Він створює елегантне враження своєю бескнопочний лицьовою панеллю і чотиризначним сегментним індикатором, який спалахує вогненно-червоним кольором. Два світлодіоди показують поточний режим роботи.

Зрозуміло, не все помітно на перший погляд. За маленькою відкидною панеллю сховалися сім кнопок управління ресивером на той випадок, якщо пульт дистанційного керування поза досяжністю, а також картоприймач Conax. Незважаючи на те, що на нашому ресівері були обриси роз'ємів CI, був присутній тільки слот для зчитування карт.

  Amiko SHD-8900 Alien передня панель

Задня панель SHD-8900 забезпечена всіма видами роз'ємів, які вам коли-небудь можуть знадобитися. Крім входу для антени DVB-S / S2 і петлевого виходу присутні також роз'єм HDMI для виведення цифрового сигналу, цифровий коаксіальний аудіо вихід, три гнізда RCA для стереозвуку і композитного відео, еврораз'ём SCART, інтерфейс USB 2.0 для зовнішнього накопичувача, гніздо локальної мережі Ethernet, а також механічний вимикач живлення і порт RS-232.

  Amiko SHD-8900 Alien задня панель

Ми перепробували чимало пультів ДУ, і, варто відзначити, що пульт Amiko по зручності і функціоналу ні в чому не поступається кращим з побачених нами пультів.

  Amiko SHD-8900 Alien пульт д / у

По-перше, завдяки своїй ергономічній формі і логічною розкладці. Крім того, досить зручні функціональні кнопки можуть бути використані для доступу до таких мультимедійних функцій приймача, як YouTube, інтернет-радіо Shoutcast, Picasa та інших.

Якість збірки SHD-8900 задовольнить найсуворіші вимоги. Настільки ж високої якості і керівництво користувача, яким укомплектований приймач, доступне в даний момент англійською та угорською мовами.

З огляду на, що Amiko SHD-8900 Alien оснащений двома абсолютно різними операційними системами, ми так само вирішили розділити цей звіт на дві окремі частини. Ми почнемо з докладного огляду стандартного програмного забезпечення під назвою Spark, а потім, у другій секції, перейдемо до всіх характеристикам Enigma 2 у версії від Amiko.