Amiko SHD-8900 Alien. Робота під управлінням ПО Spark

1 червень 2011

Amiko SHD-8900 Alien. Робота під управлінням ПО Spark

У другій частині огляду супутникового ресивера Amiko SHD-8900 Alien ми познайомимо читачів з оболонкою Spark.

Не дивно, якщо деяким з наших читачів назву Spark вже знайоме. Виробник Amiko свідомо вибрав перевірену технологію і програмне забезпечення. Тому не дарма програмна платформа Spark від Fulan була обрана поряд з Enigma 2.

  меню Amiko SHD-8900 Alien

Виробник відмінно впорався з інтеграцією платформи Spark в своєму приймачі. Під час нашого тестування «залізо» і програмне забезпечення працювали як ідеальні партнери. З підтримкою всіх видів протоколу DiSEqC (1.0, 1.1, 1.2 і 1.3), SHD-8900 буде без проблем працювати з будь-якої наявної антеною конфігурацією.

Також є гнучкі можливості по налаштуванню вихідного відеосигналу, що дозволяють користувачам вибір всіх стандартних дозволів HDMI (576p, 720p, 1080i, 1080p). При необхідності, настройка може бути змінена оперативно за допомогою спеціалізованої кнопки на пульті ДУ, без входу в меню.

Ми були приємно здивовані тюнером. Він просканував весь діапазон частот супутника HOTBIRD, 13 ° східної довготи, за 3,5 хвилини і виявив 1446 тв і 394 радіо каналу.

Звіт не буде повним без перевірки можливостей тюнера по роботі з SCPC каналами з низьким значенням SR, і SHD-8900 - не виняток. На цей раз, ми використовували транспондер 12620V на EUTELSAT W7, 36 ° східної довготи, з символьної швидкістю всього лише 2894 Ксимв / с. Результат нас порадував, Amiko надійно захопив і обробив сигнал, нітрохи не напружуючись.

  меню Amiko SHD-8900 Alien

Одне із задоволень перегляду супутникового телебачення - пробігтися по сотням каналів з багатьох куточків Землі. І саме повсякденна експлуатація може перетворити веселощі в зневіру. Але SHD-8900 вас не засмутить, так як перемикання каналів займає трохи більше секунди.

Зрозуміло, супутниковий ресивер Amiko має повноцінний телегід (EPG), який може показати поточну і наступну програму відразу для декількох каналів, або більш детальну інформацію для окремого каналу.

  меню Amiko SHD-8900 Alien

Ви можете марно шукати скорочення PVR в назві моделі SHD-8900 Alien, але це зовсім не означає, що ця функція відсутня. Навпаки, щоб отримати функції запису або перегляду зі зсувом у часі, всього лише потрібно підключити накопичувач USB. Під час запису можна дивитися іншу, попередньо записану, програму або інший канал на тому ж транспондері, а останнім програмне забезпечення дає можливість запису декількох каналів з одного транспондера.

Якщо трапиться ситуація, що «по ящику нічого немає», то на допомогу прийде вбудований медіаплеєр, який підтримує широкий вибір мультимедійних форматів, таких як AVI, MKV, MPG, TS, WMA, WMV, M2TS, FLV, DAT, ASF і MP3. Ми «кинули» на плеєр кілька відеороликів і виявили, що всі з них були бездоганно відтворені. Вважаємо, що ця система PVR по-справжньому гідна називатися Personal Video Recorder.

  меню Amiko SHD-8900 Alien

Наявний широкий асортимент програмних модулів розширення (плагінів) додає нові функції і можливості. Завдяки FTP, файлова система SHD-8900 доступна для установки плагінів через Інтернет, з екранного меню або з персонального комп'ютера.

  меню Amiko SHD-8900 Alien

Застосовуючи операційну платформу Spark, Amiko також отримує повний мультимедійний пакет і онлайн-орієнтовану платформу, які можуть бути використані з приймачем.

Мультимедійні можливості включають відтворення відеороликів YouTube, Інтернет-радіо Shoutcast, фотоальбоми Picasa, а також підписку на різні RSS-новини. Завдяки ПО Spark, Amiko може інтерактивно, в режимі реального часу, надати своїм користувачам корисні файли, як наприклад: керівництво по експлуатації, документацію в формі питання-відповідь, списки каналів і оновлення програмного забезпечення. Нам особливо сподобалася власна "служба новин" від Amiko, яка сповіщає клієнтів компанії про наявні оновлення програмного забезпечення, актуальних списків каналів або будь-який іншої корисної інформації. Це знімає багато роботи з пошуку з плечей користувачів Amiko.

меню Amiko SHD-8900 Alien
  меню Amiko SHD-8900 Alien
  меню Amiko SHD-8900 Alien
  меню Amiko SHD-8900 Alien