Бездротова міні клавіатура Amiko WLK-100

6 грудня 2012

Бездротова міні клавіатура Amiko WLK-100

Бездротова QWERTY-клавіатура Amiko WLK-100 від популярного виробника устаткування для прийому цифрового супутникового телебачення Amiko стане достатнім підмогою пульту дистанційного керування вашого ресивера, медіаплеєра, IPTV-приставки або телевізора з підтримкою Smart TV.


Бездротова QWERTY-клавіатура Amiko WLK-100 від популярного виробника устаткування для прийому цифрового супутникового телебачення Amiko стане достатнім підмогою пульту дистанційного керування вашого ресивера, медіаплеєра, IPTV-приставки або телевізора з п ддержка Smart TV.

Бездротова міні клавіатура Amiko WLK-100 легка, зручна, надфункціональності і може бути застосована до будь-якого обладнання, оснащеного стандартним USB-портом.

Незважаючи на крихітні розміри, володіє всім необхідним функціоналом повноцінної USB-клавіатури. Більш того, на ній є ряд кнопок, що виконують додаткові корисні функції:

    
 • Управління відтворенням при перегляді цифрового контенту;
 •   
 • Управління гучністю при перегляді цифрового контенту;
 •   
 • Підсвічування в темний час доби.
фото Amiko WLK-100
фото Amiko WLK-100
фото Amiko WLK-100
фото Amiko WLK-100

Але основний «родзинкою» WLK-100 є, безсумнівно, наявність вбудованого «Touchpad». Під ним знаходиться зручний джойстик керування і дві кнопки, що імітують ліву і праву кнопки «миші», що надає додаткові зручності користувачу.

Все кнопки в розкладці бездротової клавіатури WLK-100 випуклої форми, мають невеликий хід і натискаються без додаткового зусилля.

Скомпоновані досить зручно:

    
 • Esc, Tab, Caps, Shift - одна під інший з лівого боку;
 •   
 • Ctrl, Alt - зліва внизу;
 •   
 • F1-F8 і Del - вгорі (класично);
 •   
 • Enter (вона ж комбінація Ctrl + Alt + Del) - справа внизу.

При бажанні може використовуватися, як лазерна указка при проведенні презентацій і конференцій. Для цих цілей на нижній межі клавіатури розташована кнопка управління лазером (при натисканні і утриманні лазер включений, при відпуску кнопки лазер відключений), який власне розташований на правій грані.

фото Amiko WLK-100
фото Amiko WLK-100

На протилежній (лівій) межі знаходиться роз'єм mini-USB для підзарядки пристрою і пересувний вимикач.

фото Amiko WLK-100

Передача даних відбувається на робочій частоті 2,4 ГГц в радіусі дії до 10 м за допомогою RF-приймача, виявити який можна на верхній межі клавіатури в пластиковому боксі.

фото Amiko WLK-100

Дуже корисний цей девайс буде і для сервіс-інженерів в сфері IT-технологій. Виїзд на діагностику і сервісне обслуговування обладнання з такою «крихіткою» в кишені, замість габаритної «класики» в рюкзаку не тільки усуне дискомфорт при переміщенні від вихідного пункту до пункту призначення, а й дозволить проводити роботи у важкодоступних і темних місцях (ось коли підсвічування клавіатури буде вельми до речі).

фото Amiko WLK-100

Недоліки також є, куди ж без них. І якщо відсутність блоку живлення, хоч частково, компенсується наявністю в комплекті перехідника з mini-USB на стандартний USB порт, і на це ще можна закрити очі. Те відсутність, такий рідний для нашого брата, кирилиці істотно ускладнить управління персональним комп'ютером. Але справедливості заради варто сказати, що ми неухильно наближаємося до космополітичному світі, де мова не перешкода для спілкування і розуміння. Тим паче, більшість автономних пристроїв не підтримують кириличний введення на рівні прошивки. Так що, шановні друзі, або вчіть англійську мову, або звертайтеся до фахівців з гравірування клавіатури. А для персон, які не схильні до вивчення мов і обмежених у своїх фінансових можливостях, є зовсім «дідівський» метод: наклейка кириличних символів на клавіатуру. Як в народі кажуть: «Усний рахунок до п'яти розвиває і навчає дитину!»

Відеоогляд