www.agsat.com.ua - номінант Media & Sat Leaders

20 жовтня 2011

www.agsat.com.ua - номінант Media & Sat Leaders

Урочиста церемонія вручення премій «Media & Sat Leaders 2011» відбулася в Україні в жовтні, в рамках популярної виставки з телекомунікацій і телерадіомовлення «ЕЕВС 2011». Пропонуємо вам невеликий звітний репортаж про захід.

Ще одне досягнення.
  Ще одна причина довіряти лідеру

  

Урочиста церемонія вручення премій «Media & Sat Leaders 2011» відбулася в Україні в жовтні, в рамках популярної виставки з телекомунікацій і телерадіомовлення «ЕЕВС 2011». Пропонуємо вам невеликий звітний репортаж про захід.

 

Відкрила церемонію стратегічний партнер премії «Media & Sat Leaders» і безпосередньо організатор виставки «ЕЕВС» Інна Бургела (директор компанії «TechExpo»). Вона привітала учасників виставки і побажала їм усім творчих удач, натхнення, процвітання бізнесу і припливу світових інвестицій на український ТБ-ринок. Вели захід Антон Мухарський та Сніжана Єгорова, яких запросили організатори премії - співробітники редакції журналу Mediasat.

Тепер безпосередньо до суті процесу, і почнемо ми з головного. Інтернет-магазин супутникового обладнання АGSAT ( // www.agsat.com.ua / ) завоював перемогу в номінації «Кращий інтернет магазин супутникового обладнання»! Редакційна рада журналу Mediasat окремо відзначив високий рівень якості роботи нашого магазину.

Варто відзначити, що практично всі премії того вечора - народні, так як присуджувалися за результатами голосування на сайті Mediasat. Тому перемога в номінації для компаній приємна і важлива подвійно! І було б нечесно не розповісти вам про інших переможців.

                                                                                                                                                                               

Кращий канал ділових новин

Перший діловий

Кращий інформаційний канал

Канал 24

Кращий музичний канал

М1

Кращий розважальний канал

Comedy TV

Кращий фільмовий канал

Enter-фільм

Кращий канал багатосерійних телефільмів

Телеклуб

Кращий спортивний канал

Футбол

Оригінальний ТБ-проект

Перший автомобільний

Кращий пізнавальний канал

Discovery Channel

Кращий дитячий канал

Nickelodeon

Кращий регіональний канал

2 + 2

Номінація «Краще обладнання для прийому супутникового ТБ»

                                                                               

Кращий супутниковий ресивер преміум

GI S9895

Кращий бренд року

OPENBOX

Кращий супутниковий HD-ресивер

Dreambox DM800HD SE

Кращий супутниковий SD-ресивер

Openbox S1

Кращий дистриб'ютор супутникового обладнання

Компанія Galaxy Innovations

Також премії отримали компанія DUNE HD в номінації «Краще IP-рішення» і «Савік Шустер Студія» в номінації «Краща продакшн-студія».

Післямова про перспективи заходи

Премія «Media & Sat Leaders 2011» обзавелася неабиякої підтримкою. Генеральним спонсором заходу виступила компанія «Датагруп». А безпосередньо до проведення премії доклали зусилля навіть співробітники Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України. Хоча, по суті, цей проект - прямий конкурент проведеної Радою загальнонаціональної премії «Телетріумф». За словами першого заступника голови Нацради Лариси Мудрак, надати підтримку їх спонукало розуміння того, що майбутнє ринку - за супутниковим і кабельним телебаченням, а також спеціалізованими телевізійними каналами.
  Партнерську допомогу надала Телекомунікаційна Палата України. За словами її директора Костянтина Грицака, Палата взяла участь в організації премії з багатьох причин. В першу чергу - тому, що ТПУ займається питаннями платного телебачення, яке тісно пов'язане з нішевим телемовленням.
  Така підтримка свідчить про те, що премія стає все більш престижною і не збирається здавати позиції. Так що до зустрічі на церемонії наступного року!

Нам дуже приємно, що високий рівень Інтернет-магазину «А GSAT» відзначили настільки престижною премією, але на досягнутому зупинятися не збираємося. Тому, якщо у вас з'явилися пропозиції або зауваження з приводу роботи сайту www.agsat.com.ua , напишіть їх нам на пошту info@agsat.com.ua - ми обов'язково ознайомимося з вашим листом.

Вдалих покупок!