Dreambox DM920 Ultra HD доступний для замовлення

17 січня 2018

Стартували продажі довгоочікуваної нової мультимедійної приставка - Dreambox DM920 Ultra HD . Новий пристрій оснащено тюнером FBC з можливістю приймати Multistream на рівні чіпа Broadcom.

Приймач має два інтерфейси Common Interface CI, 8 ГБ флеш-пам'яті, передбачена можливість підключити 2.5-дюймовий жорсткий диск.

На задній панелі нового Dreambox є два гнізда під тюнера.

Ресивер буде доступний в різних конфігураціях. На нашому сайті зараз доступні 2 модифікації:

  • Dreambox DM920 Ultra HD зі здвоєним тюнером для супутникового прийому, підтримка стандартів DVB-S / DVB-S2 / DVB-S2X;
  • Модель Triple - потрійний супутниковий тюнер DVB-S / DVB-S2 / DVB-S2X.

Обидві конфігурації підтримують прийом мультістріма .

Новий подвійний DVB-S2X MS-тюнер з технологією FBC дозволяє виконати одночасний запис до восьми транспондерів. Тюнер Broadcom BCM45308x є першим тюнером на ринку з таким чіпом. Другий слот дозволяє додатково встановити plug & amp; play тюнер, можливі різні комбінації. Скоро мають з'явитися тюнери DVB-C з підтримкою FBC.

У порівнянні з попередньою моделлю новий Dreambox оснащений 8 ГБ флеш-пам'яті, чого цілком достатньо для установки безлічі додатків.

Незважаючи на величезну продуктивність, Dreambox DM920 Ultra HD має компактні розміри, такі ж, як у свого попередника. Футуристичний дизайн, який став візитною карткою Dreambox, металевий чорний корпус, сенсорні кнопки управління і кольоровий РК-дисплей на передній панелі - все це додає новинці вишуканість і неповторність.