Ємкісний ігровой контролер GameSir F4 Falcon

26 серпня 2021

На зорі ігор портативні ігрові системи були одними з найбільш популярних варіантів на ринку. Такі ігри, як Pokemon, Kirby's Dream Land і Dr. Mario, були одними з найпопулярніших в своєму поколінні. З масовим поширенням смартфонів портативні консолі пішли в минуле. Але це не означає, що мобільні ігри нікуди не подінуться.

Зовсім ні! Починаючи з простих ігор, таких як Angry Birds і Candy Crush, мобільні ігри стали більш складними, ніж будь-коли. І це лише початок. Тепер можна грати в свої улюблені шутери на смартфоні. Такі ігри, як Fortnite і PUBG, мають свої власні мобільні версії, тому для гри не знадобиться ПК або консоль.

Але смартфони можуть бути досить обмеженими в упарвлінні. Сенсорні екрани можуть смикатися, і якщо у вас товсті пальці, легко помилитися. І навіть для найдосвідченіших мобільних гравців на смартфоні, в кінцевому підсумку, не вистачає точності управління. В результаті геймпади для мобільних пристроїв стають все більш популярними.

GameSir F4 Falcon - один з найбільш інноваційних на сьогоднішній день. Замість того, щоб покладатися на з'єднання Bluetooth, F4 Falcon безпосередньо натискає кнопки на вашому екрані. Очевидно, це усуне деяке відставання. Але наскільки добре F4 Falcon насправді працює? І наскільки добре він сконструйований?

Gamesir Falcon F4

Механический дизайн

Найвидатніша особливість Falcon F4, що він механічний, а не бездротовий. Зараз немає нічого поганого в бездротовому контролері. Деякі з них непогані. Наприклад, недавно ми розглянули GameSir G6. Це прекрасний контролер, якому є що запропонувати. Але контролери Bluetooth неминуче внесуть в рівняння деяке відставання. А для шутерів та інших ігор, що вимагають швидкої реакції, навіть кілька мілісекунд затримки можуть обмежити вашу продуктивність.

Gamesir Falcon F4
Gamesir Falcon F4

Falcon F4 має нульову затримку і повністю механічний. Оскільки він торкається екрану так само швидко, як ви працюєте пальцями, немає ніяких затримок. Також немає причин турбуватися про втрату з'єднання в середині гри. Томущо це серйозна проблема, коли ви використовуєте контролер Bluetooth. Більш того, вам не доведеться турбуватися про встановлення будь-яких драйверів або використання стороннього програмного забезпечення для налаштування.

Gamesir Falcon F4
Gamesir Falcon F4
Gamesir Falcon F4

З точки зору ергономіки Falcon F4 дуже добре спроектований. Його мінімалістичний форма відповідає вашому смартфону і не додає більшого обсягу. Він має просту конфігурацію з двома кнопками, з парою тригерів на лівий і правий вказівні пальці. Це дозволяє легко грати в більшість мобільних ігор, оскільки вони зазвичай призначені для управління двома пальцями або великими пальцями. Кожен з тригерів прикріплений до невеликого прогумованому фланця, який виступає над екраном вашого телефону. Коли ви натискаєте на спусковий гачок, фланці торкаються екрану, як і ваші пальці.

Falcon F4 отримав свою назву завдяки своїй унікальній формі. Смартфон утримується на центральному кронштейні, а боковини простягаються уздовж верхньої частини смиртфона, як крила. Коли він не використовується, він складається, що спрощує зберігання і перенесення. Також немає необхідності в перемикачі живлення. Falcon F4 автоматично включається при відкритті і відключається, коли ви його складаєте. Затиск є одночасно надійним і захисним, з гумовими прокладками зверху, ззаду і знизу. Нижня частина розсувні. Просто відкрийте його, помістіть всередину смартфон і відпустіть. Він легко стане на місце.

Gamesir Falcon F4

Falcon F4 досить великий, щоб підтримувати переважна більшість смартфонів, включаючи iPhone і телефони Samsung Galaxy. Проте, товщина може стати проблемою, особливо якщо у вас дуже товстий чохол для телефону.

Gamesir Falcon F4
Gamesir Falcon F4

Акумулятор і зарядка

Якщо ви також граєте на консолях, ви вже можливо знайомі з методом зарядки Falcon F4. Він має порт USB Type-C в передній частині по центру і включає кабель USB Type-C. Просто підключіть його, і він повністю зарядиться за 1-2 години. При бажанні можна грати під час зарядки, як і з більшістю контролерів консолі. Хоча, насправді, це не повинно бути проблемою. Falcon F4 витримує 40 годин ігрового часу при повній зарядці. Він також пропонує вражаючі 200 днів в режимі очікування. Тому, якщо ви покладете його в ящик і забудете на кілька місяців, він все одно буде тримати заряд.

Gamesir Falcon F4

Продуктивність і сумісність

Одним з недоліків багатьох контролерів Bluetooth є те, що вони можуть бути вибагливими. Деякі з них працюють тільки з пристроями Android. Решта будуть працювати чи не працювати з iOS. А оскільки існує безліч різновидів Android, деякі контролери працюють тільки з деякими версіями або навіть не на всіх чіпах смартфонів. Для порівняння, Falcon F4 працює практично з будь-яким смартфоном. Якщо ваша гра дозволяє перетягувати віртуальні кнопки, це дозволить вам грати в неї без проблем. З цієї причини вам не потрібно купувати новий контролер тільки тому, що ви купили новий телефон.

Одна відмінність між старими і новими іграми полягає в тому, що вам потрібно буде натискати більше кнопок. Це може бути проблемою для контролерів, особливо для ігор, в яких використовуються тільки дві кнопки. Уявіть собі таку гру, як PUBG. Кожен раз, коли ви робите постріл, він трохи скорочує життя вашого контролера. GameSir врахував це і сконструював Falcon F4 відповідно до стандартів кіберспорту. Кожна кнопка розрахована на 5 мільйонів натискань, тому ви можете використовувати цей контролер протягом багатьох років. Відчуття також приємне і лоскоче. Замість м'яких сенсорних кнопок GameSir використовувала кнопки з великим тактильним відгуком. Це не схоже на дешевий мобільний контролер. Це схоже на добре спроєктований консольний контролер.

Крім того, Falcon F4 спеціально розроблений для стрілків. Таким чином, у нього є кнопка турбо для кожного тригера. Натискання кнопки турбо буде перемикатися між чотирма різними режимами, що дає безліч варіантів. Перший режим за замовчуванням досить простий. З кожним натисканням кнопки ви буде зроблений єдиний постріл. Це відмінний спосіб заощадити боєприпаси. Але що, якщо потрібно докласти трохи більше вогневої потужності? Натисніть кнопку один раз, і він перейде в режим серійної зйомки, в якому одним клацанням виконується три постріли. Натисніть його вдруге, і він зробить шість пострілів одним клацанням. Натисніть її втретє, і вона зробить вражаючі дев'ять пострілів. Четверте натискання кнопки Turbo поверне контролер в режим "за замовчуванням".

Gamesir Falcon F4
Gamesir Falcon F4

Одним з недоліків турбо-контролерів Bluetooth є те, що вони використовують програмне забезпечення для включення турбо-режиму. У багатьох іграх використовуються витончені методи для виявлення такої кнопки турбо. Оскільки Falcon F4 повністю механічний, в ньому немає ніякого програмного забезпечення. Кожен постріл, зроблений спусковим гачком в турбо-режимі, є фактичне натискання на екран. Завдяки цій інноваційної функції вас не забанити за використання турбо-кнопок F4.

Одним з основних недоліків Falcon F4 є те, що він сумісний тільки з мобільними телефонами. Без бездротового підключення його не можна використовувати для ігор на консолі або ПК. Для цього вам знадобиться справжній бездротової контролер.

Gamesir Falcon F4

Висновки

Falcon F4 - один з найбільш вражаючих мобільних контролерів, які ми бачили. Дуже сподобався механічний дизайн, оскільки він усуває всі проблеми, з якими стикаються контролери Bluetooth. Компактний дизайн також є суттєвою перевагою. У складеному стані він досить малий, щоб поміститися в кишені. Він простий у використанні і підходить практично для будь-якого смартфона. І час автономної роботи неймовірно.