GameSir G5 MOBA PUBG бездротовий геймпад із сенсорною панеллю

19 серпня 2021

В наші дні смартфони настільки потужні, що фактично є самостійними ігровими консолями. А з виходом на ринок все нових і нових ігрових смартфонів популярність цієї тенденції вже заходить досить далеко.

Але є дещо, що є в портативних ігрових консолях, які смартфони не можуть забезпечити. Наприклад, навігаційна панель, джойстики та програмовані аналогові ігрові кнопки. Ось чому набагато зручніше для ігор використовувати геймпад. Більший контроль над грою дає досить суттєву конкурентну перевагу. І якщо ви граєте в ігри змагань, наприклад, в жанрі MOBA, вам, ймовірно, потрібні всі переваги, які ви можете отримати від геймпад з сенсорною панеллю & nbsp; Gamesir G5.

GameSir G5 MOBA PUBG бездротової геймпад з сенсорною панеллю

GameSir G5 жахливо унікальний. Це геймпад, створений спеціально для використання в іграх MOBA на мобільній платформі, з кількома другорядними характеристиками, які дозволяють адаптувати G5 до шутерам. Загальна ідея - перетворити ваш телефон в повноцінну консоль, якщо ви граєте з Android.

Але спосіб, яким GameSir досягає цієї мети, дійсно робить G5 таким цікавим. Контролер являє собою суміш ігрового трекпада, що складається з декількох кнопок, додаткових програмованих утиліт і міцній конструкції ядра. Хоча це, ймовірно, не найкращий вибір для звичайних гравців, у нього є особливий шарм для людей, які вважають себе більш відданими змагальних ігор.

Збірка і дизайн

GameSir G5 за розміром приблизно відповідає розміру типового ігрового геймпада для консолі. При поверхневому розгляді & nbsp; він навіть нагадує звичайний контролер Xbox. Його розмір становить 19,6 х 12,5 х 6,6 см, а вага в районі 400 г. При цьому він & nbsp; добре розподілений, з урахуванням того, які будуть відчуття після того, як ви підключите свій смартфон.

Говорячи про тримач смартфона, то в центрі контролера GameSir G5 MOBA PUBG є поворотно-фіксуючий важіль для кріплення. Це досить укорочений висувний кронштейн розміром 8,89 см, який дозволяє йому надійно утримуватися.

Після розміщення смартфона в кріпленні, регульована ручка допоможе знайти правильний кут огляду для екрану, а також розподілити вагу G5 для зручного захоплення. Кріплення на цьому кронштейн можна регулювати між двома налаштуваннями: 110° і 150°. Незалежно від того, чи хочете ви, щоб геймпад був прямо перед вашим обличчям, або на більш витягнутих руках, настройки забезпечать зручне рішення для обох переваг.

Рукоятка має текстуровану прогумовану поверхню, призначену для створення ергономічної фіксації від втоми. Міцний захоплення дуже важливий, а G5 надійно утримає ваш гаджет.

Сам кронштейн здатний вмістити смартфон з діагоналлю від 3,5 до 6 дюймів. По суті, цього достатньо для найбільших телефонів, хоча з деякими з найбільших смартфонів може знадобитися зняти чохол.

Аналоговий інтерфейс геймпада

Що стосується управління на GameSir G5, то воно логічно розподілено між двома частинами. У лівій частині контролера для великого пальця використовується стандартний джойстик, трохи вище стандартного 8-позиційного джойстика. Відразу праворуч від цих елементів управління знаходяться чотири програмовані кнопки, а трохи вище - кнопки підключення і живлення.

У правій частині контролера є досить характерний трекпад в поєднанні з 8 кнопками. Кожні з них програмується індивідуально, чотири з них знаходяться над трекпедом а чотири - під ним. Сам трекпад може перемикатися між декількома режимами використання, в тому числі на один, який дозволяє використовувати його в якості трекпада.

Це ще ми не підійшли до триггерам і бамперах. В цілому ігровий контролер GameSir G5 MOBA PUGB містить 33 кнопки на всьому геймпаді. І ясно, що якщо ви граєте в прості ігри типу «ферми», то навряд чи вам коли-небудь знадобляться 33 кнопки.

Але якщо ви граєте в змагальні MOBA-ігри, вам потрібна саме така можливість настройки, щоб надати вам повний контроль над грою. Завдяки кількості і розподілу цих кнопок GameSir G5 дозволяє задіяти 8 пальців під час гри. Коли вам потрібно мати можливість маніпулювати дюжиною різних здібностей на льоту, це саме той геймпад, який потрібен.

Трек Pad

Трекпад G5 має три режими використання. Перший режим працює як звичайний трекпад, дозволяючи вам проводити пальцем по ньому для управління. Наприклад, він дуже корисний для управління камерою в іграх MOBA і пошуку ворогів за кутами.

Другий режим перетворює трекпад в стандартну конфігурацію кнопок. На трекпаді використовуються чотири опуклі точки, які дозволяють управляти ним, не дивлячись прямо на нього. А чотири виступи в центрі, естетично обведені колами, беруть на себе функцію аналогових сенсорних кнопок. Третій і останній режим - це те, до чого ми прийдемо трохи пізніше, але спочатку нам потрібно розглянути питання, що стосується універсальності.

Ще більше кнопок

8-кнопкова компоновка навколо трекпада призначена для використання в якості багатофункціональних гарячих клавіш, дозволяючи змінювати налаштування для різних випадків. Вони досить точно були створені з урахуванням назв MOBA, так що орієнтація контролера зверху і знизу дозволяє рівномірно розділити загальні і критичні за часом можливості.

Якщо перейти до задньої частини GameSir G5, в нижній центральній частині контролера є пара тригерів, які корисні для управління цими перемикачами безіменним пальцем або середнім пальцем. Всього на верхній стороні шість кнопок. Там, де є звичайні бампери і тригери з кожного боку, GameSir G5 потроїв статус-кво. Є додаткові тригери як позаду, так і поруч з типовими тригерами, які ви бачите на геймпадах.

Причому задні тригери механічні. Це дозволяє їм підтримувати неймовірно швидкий відгук завдяки виключно тонкому ходу 1 мм. І оскільки бампери не втягувати, як звичайні кнопки, вони замість цього сконструйовані для забезпечення тактичної зворотного зв'язку на основі клацання, щоб ви знали, що перемикач спрацював.

Додаток GameSir і BattleDock

Додаток GameSir підтримує як iOS, так і Android. Багато мобільні ігри не мають вбудованої підтримки геймпадов. Але ви можете максимально використовувати можливості мобільного застосування GameSir. Він працює, створюючи накладення на ігровому екрані, яке дозволяє запрограмувати контролер GameSir на введення даних в вашу гру через G5.

У бездротового геймпада GameSir G5 MOBA PUBG є ще одна цікава особливість. Це функція BattleDock, яка дозволяє контролеру працювати як перетворювач клавіатури і миші. Коли ви намагаєтеся грати в ігри, які будуть підтримувати тільки клавіатуру і мишу, BattleDock в цьому випадку досить інноваційний, але простий спосіб, який допоможе в цьому. Але зверніть увагу, що функція BattleDock в даний час підтримує тільки бездротові миші і клавіатури 2,4G.

Бездротовий зв'язок

GameSir G5 використовує Bluetooth 5.0, який є останньою і найкращою версією Bluetooth. Це може бути надмірною при підключенні до пристрій, який знаходиться в декількох сантиметрах від контролера. Але якщо ви вирішите використовувати Gamesir G5 для підключення до медіабоксам, щоб грати на великому екрані, ви зможете отримати всі переваги 5-й версії.

Для тих, хто ніколи ще не користувався GameSir G5 може знадобитися деякий час щоб звикнути, особливо якщо ви не знайомі з керуванням трекпедом одним пальцем. Але як тільки у вас вийде, G5 буде неот'елемой частини вашого ігрового досвіду. І це може дати явну перевагу перед гравцями, які не використовують трекпад. Шанувальники шутерів від першої особи оцінять, що трекпад забезпечує набагато більшу точність у порівнянні з прицілюванням по руху. І це особливо корисно, якщо ви звикли прицілюватися, не забираючи пальців з екрану.

Що ще?

Варто зазначити, що для використання ігрового контролера GameSir G5 MOBA PUGB з сенсорною панеллю вам необхідно підключитися через Bluetooth. З'єднання з ПК і дротяні з'єднання не підтримуються.

Крім того, також GameSir G5 має широку підтримку практично всіх популярних ігор MOBA на мобільній платформі. За деякими винятками. Зокрема, можливо, трекпад G5 MOBA не підтримує iOS Fortnite через дії з боку розробників останньої. Ці органиченно & nbsp; були умисно з боку видавця, щоб заборонити використання геймпадов в їхній грі, оскільки вважалося, що вони представляють дуже істотну перевагу для гравців, які їх використовували.

При цьому не всім знадобляться геймпади з 33 кнопками. Якщо вам подобається жанр MOBA, такі можливості налаштувань можуть стати серйозною перевагою. До того ж і трекпад може надати аналогічні переваги, коли справа доходить до шутерів, особливо, де потрібно точність в управлінні.

Кому підійде GameSir G5?

Не секрет, що деякі геймпади - це дешевий непотріб. І це нормально, тому що деякі люди шукають звичайний ігровий геймпад або щось з дешевих новинок. Але бездротової геймпад з сенсорною панеллю GameSir G5 MOBA PUBG не для пересічних ігор. Він має величезний набір регульованих кнопок, багаторежимний трекпад, механічні перемикачі для швидкого спрацьовування в іграх і в цілому високоякісну конструкцію від верху до низу.

Можна сказати, що Gamesir G5 - кращий в своєму класі контролер ігрових приставок. G5 - відмінний вибір для серйозних гравців, яким потрібен більший контроль, ніж може запропонувати їх смартфон. За умови, що ви шукаєте ігровий контролер, який прослужить вам на декількох смартфонах, і ви граєте в ігри, які дозволяють використовувати його універсальний набір кнопок. G5 може зробити те, що менш вражаючі контролери мобільних ігор не можуть.