GameSir T4 Pro огляд мультиплатформного геймпада

25 січня 2021

Коли ви граєте в гру, важлива хороша розкладка керуючих елементів геймпада. При цьому контролер низької якості може викликати ряд проблем. З одного боку, це просто комфорт. Але неправильний контролер може призвести до спазму рук або просто змусити їх прийняти незручне положення. Це особливо актуально для мобільних ігор. Смартфон призначений більше для відправки текстових повідомлень. Форма і розмір просто не підходять для багатогодинної ігрової сесії! Інше питання - це точність. Якщо всі ваші кнопки залипають або незручно розташовані, ви можете натиснути не ті. Ви можете бути висококласним гравцем з відмінним розумінням гри і при цьому грати як повний профан.

Добре спроєктований геймпад може допомогти уникнути цих проблем. Можна комфортно грати годинами безперервно і завжди буде натиснута правильна кнопка. При цьому в продажу повно сторонніх контролерів, і не всі вони високого рівня. Один із способів переконатися, що ви отримуєте якісний контролер, - це вибрати добре відомого виробника. Це не надійно, але краще, ніж брати кота в мішку. GameSir - один з найвідоміших виробників контролерів. Вони виробляють комбінації миші і клавіатури, мобільні контролери і навіть чохли для ігрових смартфонів.

Gamesir T4 Pro

Сьогодні ми розглянемо багатоплатформений ігровий контролер GameSir T4 Pro. Цей контролер побудований як консольний контролер, але призначений для ПК, Mac, і систем на Android. Він працює навіть з Nintendo Switch. Але чи вартий він своїх грошей? Або потрібно просто пройти повз і пошукати щось ще? Погляньмо на всі особливості та функції. Ми розглянемо можливості підключення, час автономної роботи і, звичайно ж, фізичну конструкцію і дизайн. Після цього ми зможемо винести остаточний вердикт. Давайте почнемо!

Gamesir T4 Pro
Gamesir T4 Pro

Дизайн і довговічність

На вигляд геймпад GameSir T4 Pro дуже схожий на контролер Xbox One . Це зрозуміло, що б ви не говорили про відносні переваги Xbox One або PlayStation 4. Але контролер Xbox One - це, безумовно, кращий консольний контролер цього покоління. По-перше, ми бачимо великий зручний корпус. Края контролера вигнуті, щоб відповідати вашим рукам, що дозволяє годинами грати без спазмів. Причому стіки зміщені. Лівий міні-джойстик розташований високо для постійного використання, а правий - трохи нижче. Це дозволяє з легкістю дотягнутися до кнопок A, B, X і Y.

Однак при найближчому вивченні є кілька особливостей, які відрізняють T4 Pro. Для початку є кнопка турбо. Комусь це може здатися непотрібною ретро-особливістю. Але це велика перевага, якщо ви граєте в гру, в якій швидке натискання кнопок є необхідною частиною досвіду. Ще одна відмінність полягає в тому, що тригери мають покарщену вагу. Замість того, щоб посилювати опір у міру того, як ви стискаєте сильніше, опір рівномірно розподілений. Це відмінно підходить для ігор пов'язаних з водінням, де ви б хотіли максимально плавно натискати газ і гальмо. Це навіть корисно для стрільців, так як на початку натискання на спусковий гачок є великий опір.

Gamesir T4 Pro

Найзначнішого поліпшення можна і не побачити. Воно - на нижньому боці, де ваш безіменний палець і мізинець впираються в основу контролера. Ці кнопки - з позначеннями «M1» до «M4» - повністю програмовані. Незалежно від того, яку ігрову систему ви використовуєте, ви можете використовувати їх для виконання будь-яких бажаних функцій.

Gamesir T4 Pro

Останнє поліпшення навіть не помітно. Для цього ви повинні пограти з цим геймпадом, щоб зрозуміти. Внутрішні моторчики вібрації асиметричні. Замість рівномірної вібрації по контролеру він перекочується з боку в бік. Наскільки добре ця функція працює, залежить від того, чи підтримує її ваша ігрова система. Проте, це дозволяє поліпшити зворотний зв'язок в гоночних іграх. Наприклад, якщо праве колесо виходить за межі траси, права сторона контролера буде вібрувати. Це відмінна функція для Nintendo Switch, у якої вже є два окремих контролера з такими функціями. Для інших систем це може відрізнятися.

Gamesir T4 Pro

Корпус контролера виготовлений з прозорого АБС-пластика. Цей пластик забезпечує чудову підсвічування, а також огляд внутрішніх компонентів. Він виглядає яскраво, особливо коли ви граєте в темряві. Зворотною стороною є те, що прозорий пластик не дуже міцний. Він може тріснути, якщо упустити його на тверду поверхню, що дійсно може зіпсувати настрій. Ми б з радістю пожертвували яскравим підсвічуванням заради більш міцної конструкції. Проте, якщо вам подобається підсвічування, вам сподобається і зовнішній вигляд. Яскравість навіть можна регулювати, щоб пристосуватися до різних умов освітлення.

Крім самого контролера ви отримуєте знімний мобільний тримач. Цей тримач не особливо міцний, але свою роботу виконує. Його можна налаштувати практично на будь-який смартфон, при цьому кут нахилу регульований. Ви можете насолоджуватися улюбленими мобільними іграми, як якщо б ви грали на портативній системі.

Gamesir T4 Pro
Gamesir T4 Pro
Gamesir T4 Pro

Живлення і зарядка

Підключення Gamesir T4 Pro буде залежати від того, яку систему ви використовуєте. На ПК або Android ви можете підключитися через USB Type-C або Bluetooth. Якщо ви граєте в нерухомому положенні, з'єднання USB Type-C дає певні переваги. По-перше, при сполученні по дроту практично нульові лаги. По-друге, вам не потрібно турбуватися про час автономної роботи. Проте, з'єднання Bluetooth дозволяє спростити бездротовий інтерфейс. Він також дозволяє підключатися до телефонів iOS і Android, а також до консолей Nintendo Switch. Діапазон сигналу становить вражаючі - майже 10 метрів, що дозволяє вам вільно переміщатися під час гри.

Gamesir T4 Pro

Коли ви використовуєте з'єднання Bluetooth, вам доведеться покладатися на батарею в якості джерела живлення. Через це необхідно придбати надійну батарея, а батарея T4 Pro працює дуже добре. Заряд може триматися до 30 годин, але майте на увазі, що це може сильно варіюватися в залежності від типу гри, в яку ви граєте, і яскравості світлодіода. Якщо ви увімкните підсвічування на повну потужність, час автономної роботи може скласти всього п'ять годин. Для більшості гравців цього буде більш ніж достатньо. Зрештою, кабель USB Type-C дозволяє зарядити пристрій всього за дві години. Але якщо ви хочете пограти в марафонську ігрову сесію, спробуйте вимкнути світлодіоди, щоб заощадити заряд батареї.

Gamesir T4 Pro

Особливості та функціональність

Ранні версії контролера GameSir серії T були більш обмежені, ніж T4 Pro. Вони дозволяли грати тільки на ПК, що залишило багатьох гравців в стороні. На ПК налаштування як і раніше дуже просте. Вам не потрібно встановлювати будь-які драйвери або додаткове програмне забезпечення. Звичайно, програмне забезпечення може бути корисно, якщо ви хочете використовувати програмовані кнопки, але це не обов'язково. Однак, тепер T4 Pro сумісний практично з будь-ігровою платформою. Ви можете без проблем підключити його до пристроїв iOS і Android. Навіть підключення до Switch не викличе проблем, хоча ви не зможете використовувати програмовані кнопки.

Gamesir T4 Pro

Проте, T4 Pro дійсно пропонує деякі переваги для гравців Switch. Найбільш помітним з них є шестивісьовий гіроскоп. Цей гіроскоп практично ідентичний гіроскопу на стандартному контролері Switch. Це не просто приємне зручність. У деяких іграх це абсолютно необхідно. Наприклад, в The Legend of Zelda: Breath of the Wild гіроскоп необхідний для точного пострілу стріл. В Mario Kart це необхідно, якщо ви хочете домогтися максимальної продуктивності на трасі. Те ж саме і в багатьох інших іграх, тому інтеграція гіроскопа була дуже оцінена гравцями на цій системі.

Gamesir T4 Pro

Крім розширеної підтримки Nintendo Switch, T4 Pro також пропонує підтримку Apple Arcade і MFi Games. Це дає вам всі переваги нових ігор на iOS 13. Якщо ви придбаєте підписку на ці сервіси, ви зможете насолоджуватися високою продуктивністю. Ви навіть можете запрограмувати свої власні кнопки в цих системах. Це відмінний функціонал для тих, хто хоче насолодитися повним спектром функцій T4 Pro. Зокрема, програмовані кнопки будуть дуже корисні в іграх, де системне меню має глибоку вкладеність. Ви можете призначити окремі функції на них, не переміщаючись по декількох різних екранів.

Gamesir T4 Pro

Висновки

Як бачимо багатоплатформений ігровий контролер GameSir T4 Pro може багато чого запропонувати. Почнемо з власне дизайну. Він вигнутий і ергономічний, тому його зручно тримати і використовувати. Зміщені джойстики також є величезним плюсом, оскільки вони зручно розташовані для легкі в використанні. Також можете скористатися перевагами програмованих кнопок. Ця функція може бути як корисна, так і безглузда для різних гравців. Проте, геймери на ПК і Apple Arcade безумовно оцінять цю функцію. Світлодіодне підсвічування швидше на любителя. З одного боку, це шикарний косметичний елемент. З іншого боку, це може швидше розряджати акумулятор. Більш того, для нього використаний прозорий корпус, який не дуже міцний.

Gamesir T4 Pro

Підключення відбувається швидко і легко. Залежно від вашої системи ви можете використовувати USB Type-C, Bluetooth. Підключення USB Type-C усуває проблеми з акумулятором, а також дозволяє знизити лаги. Але навіть по Bluetooth ви отримаєте відмінну якість зв'язку. А завдяки 30 годинний витривалості, автономність в роботі для T4 Pro - не проблема. Більш того, якщо ви гравець Switch системи, ви отримаєте перевагу шестивісьового гіроскопа.